eten x650 problemy z siecia GSM

  • 3 Odpowiedzi
  • 913 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eten x650 problemy z siecia GSM
« dnia: Sierpień 02, 2009, 21:19:34 »
Witam, to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość :) mam problem z moim etenem kupiłem go dwa dni temu jest on bez sim-locka kartę mam w PLAYu. Problem tkwi w tym ze po pewnym czasie nie używania nie można odbierać połączeń, gdy ktoś do mnie dzwoni albo jest sygnał u niego w słuchawce a u mnie nic sie nie dzieje lub po prostu słyszy komunikat ze nie jestem dostępny.  Dodam że to mój pierwszy komputer z możliwością dzwonienia ;) )

Odp: eten x650 problemy z siecia GSM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2009, 09:35:27 »
Witam mam ten sam problem. X650 + Play. U mnie wygląda to tak że w większości przypadków jak ktoś do mnie dzwoni słyszy normalny sygnał jaki słyszymy czekając na odebranie połączenia ale na moim x650 nie ma żadnej reakcji. dzieje sie to na nadajnikach play i plus. Wymieniałem już w kartę w salonie, ponieważ myślałem że to powód ale niestety nie. Problem jest nadal. Po włożeniu karty play do noki 6020 wszystko jest ok z play'em. kupiłem też starter z orange i włożyłem do x650 i działa normalnie. Gdzie może tkwić problem??

Odp: eten x650 problemy z siecia GSM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2009, 18:32:27 »
chyba rozwiązałem problem samodzielnie. w ustawieniach urządzenia telefon musisz wybrać network ustawić ja manualnie na swój nadajnik lub jak w moim przypadku ustawiłem domyślnie ere i śmiga, trzeba też ustawić siec w standardzie z tego co mi wiadomo naszym europejskim 900/1800. spróbuj możne pomoże jestem początkujący wiec kombinować trzeba jak nie pomagają -_- dodatkowo możesz pogrzebać w Services więcej już nie jestem w stanie powiedzieć co może być :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2009, 18:35:25 wysłana przez wqfdsd »

Odp: eten x650 problemy z siecia GSM
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:12:07 »
OK. Dzięki za podpowiedź ale jeszcze spróbuje wymienić kartę na 6 pinową.
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122258.0