Alarm Wibracyjny działa ciągle a nie pulsacyjnie, jak to zmienić?

  • 5 Odpowiedzi
  • 1078 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam
Zauważyłem, że gdy ktoś do mnie dzwoni alarm wybracyjny działa bez przerwy a nie pulsacyjnie i nigdzie nie moge znaleść opcji zmiany tego. Mam: Vibrate & Ring, Vibrate then Ring, Ring, Vibrate. Jaką opcję bym nie włączył gdy ktoś dzowni wibrator szaleje na maxa bez przerwy. Jak zrobić żeby działał pulsacyjnie tak jak w przypadku mojego poprzedniego sprzętu?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2009, 09:54:27 wysłana przez steadler »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wibrator działa ciągle a nie pulsacyjnie, dlaczego?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2009, 09:43:05 »
Zmień tytuł bo wibrator to się kojarzy jednoznacznie z wibratorem a nie wibracją w pda  :grin:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Wibrator działa ciągle a nie pulsacyjnie, dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2009, 09:55:22 »
Zmień tytuł bo wibrator to się kojarzy jednoznacznie z wibratorem a nie wibracją w pda  :grin:
:) Faktycznie. Zmieniłem

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Alarm Wibracyjny działa ciągle a nie pulsacyjnie, jak to zmienić?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2009, 10:05:53 »
Szczerze, to nie testowałem tego na Etenie. Ale w poprzednim telefonie wibra działała zależnie od dźwięku dzwonka. Może wybrałeś taki dzwonek przy którym ciągle pracuje? Zmień testowo na standardowy dźwięk i zobacz czy to coś da.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Alarm Wibracyjny działa ciągle a nie pulsacyjnie, jak to zmienić?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2009, 10:29:08 »
Szczerze, to nie testowałem tego na Etenie. Ale w poprzednim telefonie wibra działała zależnie od dźwięku dzwonka. Może wybrałeś taki dzwonek przy którym ciągle pracuje? Zmień testowo na standardowy dźwięk i zobacz czy to coś da.
Na każdym dzwonku działa tak samo, wibruje bez przerwy.

*

Offline NewOne

  • 35
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Alarm Wibracyjny działa ciągle a nie pulsacyjnie, jak to zmienić?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:54:35 »
Ściągnij sobie SKTools po zainstalowaniu odpalasz i szukasz Tune'up /nie dam głowy ze  tej zakładce na 100%/ masz tam m.in. możliwość ustawienia w jaki sposób działa dzwonek. Tylko chwile bawiłem sie tym programikiem ale daje całkiem niezłe możliwości przestawiania ustawień windows'a. Jedyna wada jaka zauważyłem to znikający RAM /sądzę, że to wina programu bo po odinstalowaniu problem znikł/