ETEN X500 i GPS

  • 2 Odpowiedzi
  • 1779 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dta

  • 5
ETEN X500 i GPS
« dnia: Grudzień 29, 2006, 01:09:52 »
Czy wiadomo Wam o jakichś problemach z sygnałem GPS? Mój glofiish jeszcze kilka dni temu "łapał" wszystko ładnie a teraz tylko "in view" czasem załapie "data valid" ale "tracker" nie widziałem już od kilku dni. Słyszałem o akcjach typu zagłuszanie sygnału GPS przez wojskowych z USA w czasie jakichś akcji i teraz nie wiem czy glofiisha szlag trafił, czy to właśnie jest przypadek "rozmyślnego" pogorszenia sygnału.
Pozdrówko

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
ETEN X500 i GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2006, 01:18:54 »
Mnie nic nie wiadomo, moj eten lezy w pokoju i po niecalych 2min zlapal fix-a wiec chyba wszystko jest ok z sygnalem
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline dta

  • 5
Re: ETEN X500 i GPS
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2006, 21:24:36 »
Cytat: "dta"
Czy wiadomo Wam o jakichś problemach z sygnałem GPS? Mój glofiish jeszcze kilka dni temu "łapał" wszystko ładnie a teraz tylko "in view" czasem załapie "data valid" ale "tracker" nie widziałem już od kilku dni. Słyszałem o akcjach typu zagłuszanie sygnału GPS przez wojskowych z USA w czasie jakichś akcji i teraz nie wiem czy glofiisha szlag trafił, czy to właśnie jest przypadek "rozmyślnego" pogorszenia sygnału.
Pozdrówko


no i juz działa.
pousuwałem wszystko co mi się w nim nainstalowało na poczotku i wszystko gra, a może po prostu się propagacja poprawiła.

Pozdrówko na nowy rok