Pierwsze urządzenie z WP7 - pytanie

  • 2 Odpowiedzi
  • 1469 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dargod

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P535
Pierwsze urządzenie z WP7 - pytanie
« dnia: Sierpień 13, 2011, 21:29:49 »
Cześć,

Przymierzam się do kupienia telefonu z WP7 w zasadzie tylko dla programowania (mam kilka napisanych aplikacji, które chciałbym wrzucić, no i rozwijać się w tym), ale niewykluczone że będzie mi to służyć także jako pierwszy telefon.

Spędziłem w zasadzie kilka minut na szukaniu bo dzięki Microsoftowi wszystkie urządzenia są w zasadzie takie same i nie muszę wybierać jednej funkcji kosztem innej w różnych modelach. Myślę że na pewno zdecyduję się na HTC 7 Mozart. Jest najmniejszy z pośród wszystkich i właśnie dlatego mi się podoba.

Mam pytanie do tego jak miesięcznie wychodzi się z internetem. Chodzi mi o ilość przetransmitowanych danych, bo z tego co czytam wszystko dzieje się w chmurce a przyznam jestem mocno zacofany jeśli chodzi o temat internetu w komórkach. Domyślnie na pewno miałbym podpięte konta gmaila i facebooka więc ciekawi mnie ile danych zostanie przetransmitowanych.

Pzdr.

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Pierwsze urządzenie z WP7 - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2011, 08:48:18 »
A nie lepiej trochę poczekać... W ciągu kilku miesięcy będą nowe modele...


PS. Ja ma wykupiono opcję w Plusie na 500MB miesięcznie i nie zauwazyłem, aby mi się skończyła...

*

Offline dargod

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P535
Odp: Pierwsze urządzenie z WP7 - pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:24:23 »
Nie chciałbym wydawać 2 tysiące na telefon w zasadzie tylko do programowania na nim biorąc pod uwagę że jestem początkujący w tym a na emulatorze z Visuala nie zrobie wielu rzeczy.

900zł które teraz mogę zapłacić za Mozarta jest całkiem ok, zresztą WP7 narzuca wszystko więc w nowych modelach teoretycznie nie powinno wejść wiele rzeczy.

Tym bardziej zakładam że nowe modele to 4.7 cala a nie wyobrażam sobie tak wielkiego telefonu w kieszeni :D Przejrzę oferty T-Mobile dotyczące jakiegoś pakietu internetowego :)