wariująca klawiatura i soft innej firmy e200

  • 4 Odpowiedzi
  • 630 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wariująca klawiatura i soft innej firmy e200
« dnia: Lipiec 20, 2005, 22:57:10 »
Mam taki problem- przycisk 4 się „zacina” tzn. jak piszę sms-a to muszę trafiać w odpowiednią literę, jak nie trafie toL i od nowa strzelanie...czasami są także problemy z innymi przyciskami,  to nie jest wina softu bo był zmieniany kilkakrotnie na różne wersie Fr. Czy e200 ma coś w rodzaju biosu jak w pc może jego zmiana coś poradzi co wy na to.... bo już krew mnie zalewa L, mam jeszcze jedno pytanie co z softem innych firm jak go zainstalować w e200 Fr , czy w ogóle jest to możliwe? Z góry dziękuje za pomoc J

wariująca klawiatura i soft innej firmy e200
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2005, 12:26:38 »
może niepotrzebnie utwożylem ten temat ale na forum nie ma odpowiedzi na takie pytanie a moim zdaniem jest ważne! (przepraszam za błędy ort. jeżeli są)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
wariująca klawiatura i soft innej firmy e200
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2005, 16:54:24 »
Jak zacina sie klawisz to watpie by to byla kwestia softu :)

wariująca klawiatura i soft innej firmy e200
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2005, 22:42:04 »
dzięki za opinie :) tylko jak ja go rozbiorę to ciekawe czy będzie co składać:))

wariująca klawiatura i soft innej firmy e200
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2005, 09:21:08 »
niestety mechanicznie jest ok(ciekawe rozwjązanie klawiatury, klawiatura podobna do 3210 z tym że górna jej część to naklejka z metalowymi płatkami(stykami) kurz niema szans żeby się dostać:)) i co dalej...:( co z tym biosem w HTC on musi odpowiadać za sterowanie klawiatury o ile takie coś istnieje, bo jeżeli jakiś scalak poleciał to koniec marzeń o naprawie:(