XDA Exec - Rozmówca mnie nie słyszy

  • 0 Odpowiedzi
  • 2119 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

XDA Exec - Rozmówca mnie nie słyszy
« dnia: Czerwiec 23, 2015, 18:43:12 »
Witam,
pozwolę sobie nieco odświeżyć ten kawałek forum. Zapewne zaskoczę też część użytkowników, pisząc, że dalej mam w użyciu swojego XDA  :D

Ale przejdźmy do meritum: otóż, przez kilka ostatnich tygodni moi rozmówcy twierdzili, że słabo mnie słychać, ja natomiast słyszałem ich doskonale. Nie miałem niestety czasu by zając się tym problemem, uznałem, że to po prostu wina Orange i ich zasięgu. Teraz, od kilku dni borykam się z takim oto problemem: kiedy ja do kogoś dzwonię, mój rozmówca mnie nie słyszy, a ja nie słyszę jego. Połączenie zostaje nawiązane, ale nic nie słychać. Nawet sygnału oczekiwania na połączenie. Dopiero po wyłączeniu i włączeniu modułu telefonu mogę zadzwonić i normalnie rozmawiać. Problem pojawia się po pewnym czasie bezczynności urządzenia.
Przywróciłem sprzęt do ustawień fabrycznych, ale problem nie zniknął. Teraz więc pojawia się moje pytanie: czy to oznacza, że urządzenie jest już na wykończeniu i powinienem szukać nowego telefonu, czy może jest jeszcze szansa, by XDA posłużył mi jeszcze kilka miesięcy?

Model to XDA Exec, od O2
ROM od Vaillant Development Gorup, WM 6.1

Zastanawiam się, czy próba instalacji nowego WM na Windows 8 będzie możliwa...