aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?

  • 4 Odpowiedzi
  • 4562 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qmichalq

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
    • Michał Tuszyński
  • Sprzęt: Omnia HD
aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?
« dnia: Luty 15, 2009, 18:06:40 »
Witam pytanie jak w temacie model akurat ten z uwagi na niską cenę chodzi mi o to jak sprawuje się na XP miałem tableta RM i chodziło to masakrycznie ale na 256 ram w aristo jest 1GB. Głownie ma służyć do photoshopa, wifi, flasha, no i wysyłania danych na ftp. Jeżeli ktoś na forum posiada proszę o opinie. I czy ekran dotykowy chodzi również z palca czy tylko rysik jak miałem w RM.

Pozdrawiam

*

Offline grb

  • Ekspert UMPC
  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • My tunes
  • Sprzęt: Samsung i600, MSI Wind, Wibrain B1
Odp: aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2009, 22:45:10 »
Myślę, że powinieneś to pytanie zadać w dziale Zakupy albo Hyde Park bo tam więcej osób zagląda. Ja mam Wibraina, który też pracuje na platformie Via. Mam 512 MB Ramu i nie narzekam, wszystko chodzi płynnie. Ale ja go używam do Internetu, pracy w Office i starszych gier. Myślę, że Photoshop nie sprawdzi się na tym sprzęcie, i w ogóle na żadnej mobilnej platformie, choćby Atomie Intela.

*

Offline qmichalq

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
    • Michał Tuszyński
  • Sprzęt: Omnia HD
Odp: aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2009, 23:52:36 »
może głupie pytanie ale czy wibrain mieści się Ci  do kieszeni, wiem że ma niecałe 5 cali jak Ameo które na siłe też wejdzię ale wydaje mi się że wibrain jest troszke węższy. Da się z tym przemieszczać w kieszeni czy niezabardzo? Chce się pozbyć toshiby g910 kupić coś taniego do dzwonienia i dorzucić zamiast niej jakiś umpc ale żeby wchodził w portki :)

*

Offline grb

  • Ekspert UMPC
  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • My tunes
  • Sprzęt: Samsung i600, MSI Wind, Wibrain B1
Odp: aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2009, 18:35:31 »
Raczej nie ma szans na noszenie go w kieszeni :P Jest na pewno węższy od Ameo ale za to dłuższy i może trochę grubszy. No i waży pół kilograma

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: aristo pico 740 czy ma ktoś i jak się spisuje?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2009, 14:35:04 »
dziś się nim bawiłem. facet nie umiał uruchomić słuchawki w skypie. po pięciu minutach już nie widziałem na oczy... poza tym jak pisałem klawiatura mocno się uginała.jednym słowem jak dla mnie to porażka
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do