Backup Romu

  • 4 Odpowiedzi
  • 835 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Backup Romu
« dnia: Sierpień 08, 2008, 17:58:54 »
Witam, jestem tu nowy i mam od wczoraj pocket pc  (miałem wcześniej Tośke G500 i od tego zaczeła sie zabawa z WM) i mam podstawowe pytanie jak zrobić backupa ROMu ? Pytam bo sa rozne wersje romów na rozne modele wiec nie wiedzialem czy i robienie backupa się jakoś różni. Jakby ktoś mógł krok po kroku to opisać to był bym wdzięczny.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Backup Romu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2008, 20:07:16 »
co rozumiesz przez "backup romu"?

rom jest zapisany w urzadzeniu i z regoly nie trzeba robic backupu,do przywrocenia ustawien fabrycznych i zainstalowania systemu od nowa wystarczy hard reset
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline tomme45i

  • ****
  • 859
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jeżeli chcesz się jakoś odwdzięczyć kup mi piwo :)
Odp: Backup Romu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2008, 20:17:26 »
Jeżeli chcesz się bawić w zgrywanie/backup romu to polecam tą instrukcję (jest dla Hermesa, ale powinna też podejść do Trinity):
http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Hermes_HowtoDumpRom

Na chwilę obecną chyba nikt już nie bawi się w zgrywanie romu, ponieważ jest bardzo dużo gotowanych bardzo dobrych romów.

*

Offline nighty

  • 11
  • Sprzęt: HTC Trinity
Odp: Backup Romu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2008, 22:26:19 »
Wgranie takiego zrzuconego romu moze byc czasem bardziej klopotliwe niz wgranie gotowego. HTC udostepnia rom do Trinity na swojej stronie, wiec nie ma praktycznie sensu zrzucac go z urzadzenia...

Odp: Backup Romu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2008, 09:29:32 »
ale che zrobic backup tego co mam bo inaczej w razie problemow moge oddac go na gwarancje, ale niestety mialem rom jakiegos prywatnego sprzedawcy ktory sobie zyczy ten wlasny wyrob w razie reklamacji :P