Czy Handspring serii 180 to dobry produkt? Pytanie do użytko

  • 1 Odpowiedzi
  • 1786 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam! Z racji "znormalnienia" cen na serię 180 zastanawiam się nad zakupem. Pytanie: Jak faktycznie korzysta się z niego? Czy mozna normalną słuchawkę ostawić na bok i oprzeć się tylko na Treo? Jakie są wrażenia z jego urzytkowania po pewnym czasie (jakość dźwięku, "miodność" używania)? Czy spełnił wasze oczekiwania? I wreszcie który model 180 czy 180g?
Pozdrawiam

*

Offline MarcinW.

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
Czy Handspring serii 180 to dobry produkt? Pytanie do użytko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2003, 07:14:04 »
Nie jestem co prawda użytkownikiem, ale z tego co wiem najważniejszą wadą tego urządzenia jest brak FlashROM-u. Oznacza to, iż w momencie pojawienia się nowszej wersji OS nie będziesz mógł update-ować systemu. Poza tym reszta wygląda na standard.
Jeśli chodzi o to czy 180 czy 180g to kwestia przyzwyczajenia/wygody: zarówno na klawiszach, które są raczej małe i graffiti, którego szybko się nauczysz - wprowadzanie znaków jest praktycznie identyczne (czytaj: szybkie). Tu opieram się na opiniach użytkowników Sony  NR-70V.
Jeśli chodzi o moją opinię nt. odstawienia normalnego telefonu na bok i korzystanie jedynie z Treo - to nigdy bym nie odstawił "słuchawki"....:)

Pozdrowienia Marcin/sq9bbf/Katowice