Toshiba e740 wifi - zasieg

  • 0 Odpowiedzi
  • 2135 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toshiba e740 wifi - zasieg
« dnia: Październik 27, 2005, 19:49:48 »
Witam niedawno kupiel uzywana toshibe e740. Sprawuje sie bardzo fajnie.
Jest jedna sprawa ktora mnie niepokoi. Mianowicie wydaje mi sie ze wifi w tym pockecie dziala przynajmniej nie zadowalajaco.
U mnie na hot spocie na uczelni lapie 13-15 procent ( i znika), w innech czesciach budynku woqule nie dziala. Podczas gdy wifi w moim laptopie dziala tam super. Hot spot w rzeszowie (rynek ) tez nie chce zlapac net'u.
Testowalem go na accesie u mnie w domu, kilka metrow od niego mial 40-50& tuz przy samej antence accesa ma 80-90%. Bawie sie troche wifi, mam swoja siec i wydaje mi sie ze te wartosci sa za male, moze poprzedniemu wlascicielowi np upadl albo cos.
Nie ukrywam ze kupielm tego pocketa glownie dla wifi, jednak ten nie zdaje egzaminu, hot spoty odpadaja, jedynie uzywanie w domu w ramach kilku pokojow, zasieg niewiele lepszy od bluetooth.
Jak dziala wam ten modul w waszych toskach?? i czy moduly na karte CF maja lepsze zasiegi niz ten wbudowany. Czy ten wbudowany jest po prostu taki slaby i to taka zabawka czy mam cos nie tak. pozdrawiam i dziekuje z gory bartek