Pytania o e350

  • 1 Odpowiedzi
  • 1141 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Pytania o e350
« dnia: Maj 08, 2004, 10:13:25 »
Witam
Planuje zakup swojego pierwszego PDA. Wybór padł na Toshibe e350 (mam okazjie dość tanio kupić ten model).

Moje pytania w związku z tym :
 
- Czy wszelką komunikację z komputerem (a w szczególności wgranie KAŻDEGO softu) można przeprowadzić przy wykorzystaniu portu IRda? Czy są może jakieś programy, które wymagają wgrywania przez kabel USB?

- W kupowanym przeze mnie modelu zainstalowany jest system operacyjny (PPC 2003) w wersji niemieckiej ;/ - a ja po niemiecku, to tylko "Volkswagen" umiem ;). Czy istnieje możliwość wgrania wersji angielskiej? Czytałem, że w wyższych modelach Toshiby można wgrać odpowiedniego ROMa, ale nic nie znalazłem na temat e350 ;-(.  Spolszczenie też wchodzi w gre, ale znalazłem taką informację, że w przypadku PPC 2003 w wersji niemieckiej takie nie występuje (jest tylko z angielskiej).
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Pytania o e350
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2004, 13:55:46 »
Upgrade systemu mozna wykonac tylko poprzez kabelek. Instalowanie dodatkowych programow mozna juz zrobic przez IR.

Zmiana systemu jest mozliwa, ale nie da sie tego zbyt latwo zrobic. Spolszyc system mozna tylko gdy ma sie w ROMie wersje angielska.