Ładowanie e405 w samochodzie + GPS

  • 5 Odpowiedzi
  • 2299 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« dnia: Marzec 19, 2006, 17:14:28 »
Witam serdecznie!!!

Mam pytanie, w jaki sposób rozwiązać ładowanie Toshiby w samochodzie przy użyciu zestawu GPS, w którym łączymy palmtopa poprzez gniazdo synchr.  z odbiornikiem GPS przez  PS/2, a całość wpinamy pod gniazdo zapalniczki? W takim przypadku PDA nie będzie ładowany, ponieważ e400 posiada osobne gniazdo ładowania, czy dobrze myślę? Pozdrawiam serdecznie!!!

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2006, 00:57:52 »
zaraz zaraz - przeciez masz chyba 2 wyjscia - jedno idzie do zasilania GPS a drugie do PDA?

Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2006, 10:01:48 »
Witam.

Kabelek posiada: Wtyk do zapalniczki, gniazdo ps/2 do podpięcia odbiornika, oraz wtyk do palmtopa, który podłącza się w gniazdo synchronizacyjne.

Pozostaje wolne gniazdo ładowania w palmtopie, gdyż e400 nie łąduje się z gniazda synchronizacyjnego a przez to dodatkowe gniazdo.

Może istnieje taki kabelek o którym nie wiem, lub ktoś ma pomysł jak to rozwiązać... Wiem że istnieje rozgałęziacz gniazda zapalniczki, ale dwie ładowarki, masa kabli... nie ma jakiegoś prostszego rozwiązania??

Pozdrawiam.

Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 23:18:23 »
hmmm...

Myślę że mogłem zostać niezrozumiany, bądź też wszyscy użytkownicy Toshibek gdzieś wyjechali... Może w takim razie nie w tym miejscu zadałem te pytanie? Zadam je ponownie może lekko upraszczając. Czy palmtop posiadając jednocześnie gniazdo synchronizacyjne i osobne gniazdo ładowania, może być specjalnym kablem ładowany tylko przez gniazdo synchronizacyjne??

Odpowiedź na takie pytanie pomogłaby ustalić, czy adapter samochodowy ładował by palmtopa podłączopnego przez gniazdo synchronizacyjne....

POZDRAWIAM, i proszę o odpowiedź, nawet tego typu: "Przykro mi, nie możemy pomóc, ciężki przypadek itp..." Bo zaglądam tu jak głupi w nadziei że ktoś odpowie, a nie wiem czy kupować taki zestaw czy też szukać innego rozwiązania... No teraz to już na serio sobie idę... ;)... Trzymajcie Się FoRumoWicze.

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2006, 01:10:10 »
gniazdo do ladowania i gniazdo synchronizacyjne to to samo gniazdo - po prostu wykorzystywane sa inne piny lub wszystkie w przypadku kabla 2w1

Ładowanie e405 w samochodzie + GPS
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2006, 15:02:48 »
Witam... Zakupiłem przewód typu "Y" z wtykiem zapalniczki i wtykiem ps2 typu  męskiego, i wraz z odbiornikiem całość działa i palmtop ładuje się w takim rozwiązaniu. Moje obawy o jego ładowanie były spowodowane tym, że e400/e4005 posiada osobne gniazdo ładowania obok gniazda synchronizacyjnego, co jest dość dziwnym rozwiązaniem, skoro można palmtopa ładować poprzez gniazdo synchronizacyjne... Dziękuję za odpowiedzi, temat zamykam:)... pozdrawiam, B_zet...