Kilka pytań dot. toshiby g810

  • 5 Odpowiedzi
  • 2271 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kilka pytań dot. toshiby g810
« dnia: Kwiecień 22, 2009, 19:20:31 »
Witam. Wczoraj dostałem toshibe g810
1. Mógłby ktoś podać nazwy programów "antyzłodziejowych", które wysyłają dane z położeniem komórki?
2. na myg500.pl była fajna poprawiona klawiatura z QWERTZ to QWERTY, posiada ją ktoś i mógłby uploadować?
myg500 nie działa dlatego ;]. Nie robię żadnej reklamy.

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: Kilka pytań dot. toshiby g810
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2009, 20:57:42 »
Ad 1 Poszukaj w dziale oprogramowanie na ppc Coś tam było.

*

Offline wojtasemaj

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: toshiba g810
Odp: Kilka pytań dot. toshiby g810
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2009, 08:45:49 »
a co do klawiatury to wypróbuj Resco Keyboard - taka klawiatura jak z iphona

Odp: Kilka pytań dot. toshiby g810
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2009, 19:38:56 »
Witam.
Przymierzam się do kupna G810 ewentualnie Omni. Omnię miałem okazję wypróbować, tośki niestety nie, dlatego chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy od jej właścicieli. Nie chciałem zakładać osobnego wątku więc pisze w tym.
- Jak ma się sprawa wyświetlacza i jego wrażliwości na dotyk? Najlepiej w stosunku do Samsunga jeśli ktos miał porównanie.
- Jak się sprawuje ten Qualcomm, 400MHz nie za mało?
- Jak jest z czułością wi-fi.
- Czy wgrał ktoś jakiegoś nowszego/zmodyfikowanego roma, ewentualnie gdzie można znaleźć jakieś romy? (na sieci nic specjalnie nie znalazłem :/ )
- Jakich programów do navi używacie i dlaczego? (bo np. inne nie widziały odbiornika itp.)
- Jak wygląda sprawa jakości wykonania, np. w stosunku do Omni, czy HTC TD (te modele miałem okazje sprawdzić)
- Czy w tej cenie (ok.700zł-allegro) polecicie ten model, czy lepiej brać coś innego (jak tak to co) np. o większej popularnosci i dostępnosci rom'ów. Toshibę biorę pod uwagę, bo jest to dość nowy model i bardzo podoba mi się z wyglądu co jest dla mnie ważną sprawą. Byłby to mój pierwszy PDA więc albo mi się to spodoba albo powrócę do telefonów, a wykożystywany ma być głównie do dzwonienia, internetu (wi-fi jak i gsm) oraz pracy w wordzie, excelu i czytaniu pdf`ów. Aparat jest niezbędny (często robię fotki notatek i fragmentów książek), natomiast odbiornik gps już niekoniecznie.

O baterii czytałem inny wątek i mniej więcej już się orientuje ale jak ktoś by miał ochotę to może napisac coś o maksymalnym czasie użytkowania na baterii.

Z góry dzięki za odpowiedzi, które pomogą mi w wyborze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 19:44:55 wysłana przez balladyn »

Odp: Kilka pytań dot. toshiby g810
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2009, 09:31:27 »
Widzę, że kilka osób ma Tosię G810, czy możecie coś o niej powiedzieć?

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Kilka pytań dot. toshiby g810
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2009, 23:58:04 »
ad. 1: U mnie chodzi bez zarzutów, precyzyjny można go obsługiwać paznokciem.
ad. 2: Jak na mój gust to trochę mało. Czasem potrafi się przytkać i SR wtedy go popycha.
ad. 3: OK.
ad. 5: Ja dostałem razem z telefonem Naviluxa i nie narzekam.
ad. 6: Jest zrobiony solidnie i dobrze leży w dłoni. Jak dla mnie mógł by mieć jeszcze osłony na aparat i gniazda usb i kart.
ad. 7: Jeżeli chcesz sobie porównać lub poszukać czegoś ciekawszego to spróbuj tu: http://www.mgsm.pl/. Masz opisy, ceny, opinie, testy.
Jeżeli uważasz aparat za niezbędny dodatek, to ten trochę Cię rozczaruje. Jest taki sobie, zwłaszcza jeżeli idzie o szybkość.