SPV C600 - prośba o pomoc (zlituje się ktoś w końcu?:)

  • 1 Odpowiedzi
  • 753 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV C600 - prośba o pomoc (zlituje się ktoś w końcu?:)
« dnia: Grudzień 28, 2008, 17:20:24 »
Witam!

Proszę o pomoc. Otrzymałem "do naprawy" od szwagra telefon SPV C600. Nigdy wcześniej nie mialem styczności ze smartfonami stąd moja prośba.
Wiem tyle, że wykonano polecenie "Erase storage" i od tej chwili Windows Mobile 6 jest tylko w języku angielskim (wcześniej był PL), nie można w ogóle pisać sms-ów (dostępne tylko cyfry), brak jest również słownika T9.

I teraz pytania:

1. czy muszę instalować od początku cały system WM6 czy tylko doinstalować potrzebne dodatki?

2. Czy wymagany jest odpowiedni program, czy wystarczy podlączyć telefon przewodem USB i wykonać to metodą kopiuj-wklej???

3. Jeśli wystarczy "dograć" tylko brakujące elementy to jak, co i gdzie "to" mogę znaleźć???

4. Czy polecenie "Erase storage" dotyczy karty MiniSD czy ROM-u telefonu???

Z góry BARDZO dziękuję za pomoc!!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2008, 18:24:38 wysłana przez dziadeG »

*

Offline MietasSR

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog Mietasa
Odp: SPV C600 - prośba o pomoc (zlituje się ktoś w końcu?:)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2009, 22:03:34 »
Hmm, wydaje mi się że będziesz musiał wgrać od nowa cały ROM. W pełni polski Standard jest na MobiOne, polecam :)

"Clear Storage" (nie Erase Storage :) ) dotyczy tylko pamięci telefonu. To taki hard-reset z poziomu menu. Można wywołać to samo poprzez uruchomienie telefonu z wciśniętymi softkey'ami, a następnie akceptowaniu operacji klawiszem 0.