SPV C600 pare pytan i problemow :P

  • 4 Odpowiedzi
  • 841 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV C600 pare pytan i problemow :P
« dnia: Lipiec 18, 2008, 12:36:24 »
Witam!
Mam pare problemow z moim SPV C600.

1. Nie moge nic odbierac przez bluetooth. Wysylac moge normalnie ale nic odbierac.. Czy to zalezy od jakischs ustawien? (robilem Master Reset - bez skutku) - HELP!  :(

2. Czy jest Polska nakładka na Windows 6.0 (Obecnie mam wgrany) Bo nie chce przeistalowywac romu, czy cos takiego. Mam fona od tygodnia i chce zeby mial PL LANG wiec wgrywam nakładke ale potem jak ją wgram to aparat sie rozwala tzw. Jest tak ciemno.

3.Jak podglosnic SPV' ke? Przed Master Reset była duzo glosniejsza a teraz zciszała :(

4. Skąd brac fajne aplikacje, gry, programy?

Prosze o nie usuwanie tematu i wyrozumialosc iz nie jestem zaden SPec od Windows Mobile. Gdyby o motorole chodziło to zrobilbym wszystko ale o Windows Mobile nie mam pojecia :(

PS: Mam wgranego Windowsa w Wersji 6.0

POZDRO :)

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: SPV C600 pare pytan i problemow :P
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2008, 15:29:14 »
1. Sprawdź w ustawieniach (settings > connections > beam) czy masz zaznaczoną opcję odbierania
2. jest ale działa z wybranymi ROMami, ewentualnie możesz wybrać WM6 od razu po polsku (cały ROM, link do takiego jest na mojej stronce, link w podpisie)
3. Klawiszami z boku ewentualnie mógł być wgrany SRS WOW, który może trochę zwiększać głośność
4. Google, fajne są najczęściej płatne, trochę darmowych jest na stronie w moim podpisie
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: SPV C600 pare pytan i problemow :P
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2008, 18:03:28 »
Mi chodzi o samą nakładke w ktorej bedzie aparat spolszczony zebym mogl resetowac jego ustawienia :P Dzieki za odpowiedz z 1, 3, 4 ale na drugie pytanie jeszcze szukam odpowiedzi i bardzo prosze o jakis link albo cos takiego. Pozdrawiam

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: SPV C600 pare pytan i problemow :P
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2008, 18:50:44 »
W jedynej dostępnej nakładce spolszczenie aparatu jest uszkodzone. Jedyne co możesz zrobić z aparatem to odszukać w katalogu Windows plik camera.0415.mui i go usunąć. Odzyskasz sprawność aparatu, stracisz jego spolszczenie.
Jeśli chcesz mieć sprawne i polskie wszystko musisz wgrać polski ROM proponowany przez @revanmj
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 18:52:21 wysłana przez may »
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


Odp: SPV C600 pare pytan i problemow :P
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2008, 21:15:19 »
@may stokrotne dzieki :) Obejde sie Bez PL w aparacie. revanmj Tobie tez dziekuje :P Swietne to forum 4 problemy rozwiązałem w czasie krotszym niz 12 godzin :) Mozna zamknącc :E
Pozdrawiam  :ok: