Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?

  • 4 Odpowiedzi
  • 1815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?
« dnia: Styczeń 03, 2006, 11:41:56 »
Czy szanowni czytelnicy znają takowe programy które na 100% działają w tym modelu. Szczególnie chodzi mi o program do ustawień jasności, kontrastu ekranu; oraz drugi program do tworzenia i edycji skrótów klawiszowych

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2006, 11:57:57 »
Zawsze mi się wydawało że programem od tego jest system, ale ja to truskawki cukrem...

Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2006, 14:25:58 »
To chyba obaj mamy to Samo :D

Ja naprawdę nie widzę gdzie ustawić kontrast i jasność wyświetlacza w spv c600. Jeśli wie ktoś więcej ode mnie to proszę o podpowiedź.

Co do skrótów klawiszowych to owszem wiem jak ustawić - to proste, ale jak zmienić już nie. Tak samo nie wiem jak ustawić i czy się da skrót klawiszowy głębiej niż do głownego menu (np. od razu do pozycji "nowy sms")

A korzystając z okazji jeszcze jedna rzecz: czy jest możliwość edycji "menu orange" (tego na głównym ekranie)?

Przepraszam z góry za ewentualne lamerstwo w moich pytaniach :)

*

Offline waflo

  • ***
  • 334
Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2006, 15:40:44 »
U mnie w C550 mam w akcesoriach taki program zwany SPEED DIAL i wlasnie tam mozna sobie zarzadzac skrotami klawiszowymi. Nie wiem czy w C600 jest cos takiego ale pewnie tak.
Z tego co wiem to nie da rady ustawic skrotu (w zwykly sposob) np do nowego SMSa lub pozycji z menu settings. Zwykle rozwiazuje sie to przez uzycie pluginow na homescreenie...dzieki temu mozna wywolac "nowy SMS" prosto z glownego ekranu....albo np budzik.

Co do "menu orange" to niezbyt mozna je zmienic bo to jest po prostu PLUGIN do Homescreena. Oczywiscie mozesz zmienic homescreen na dolwolny inny, z innym menu lub bez niego....ale samego orangowego PLUGINa edytowac nie da rady.

*

Offline darekkot

  • ****
  • 705
  • Sprzęt: Acer n311,HTC Touch Pro
Jaki Prog do spvc600 do ustawień ekranu i skr klawiszowych?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2006, 19:09:37 »
Cytat: "waflo"

Co do "menu orange" to niezbyt mozna je zmienic bo to jest po prostu PLUGIN do Homescreena. Oczywiscie mozesz zmienic homescreen na dolwolny inny, z innym menu lub bez niego....ale samego orangowego PLUGINa edytowac nie da rady.


Nieprawda, mozna edytowac  4 skroty z menu orange poprzez wlaczenie "Expert mode".
Poprzez edycje xml-a,moznna tez edytowac linki do internetu.
Generalnie, najlepszt taskmanager i program do uruchamiania skrotow, to xbar3. miodzio.
HTC Touch Pro,ROM: Lite v.3.0 by qsqa,Radio: 1.02.25.28