c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)

  • 5 Odpowiedzi
  • 2113 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:18:36 »
dostałem ten telefonik za symboliczne 10zł (wg właściciela nie włączał się wcale). Naładowałem baterie luźno i o dziwo odpalił. Wszystko działało ale często się restartował to wymieniłem soft(jakiś wm6.5). Po włączeniu okazało się, że nie chodzi czerwona słuchawka, joy, zielona słuchawka i "*". Wymieniłem wiece na polski ROM od mobione i znów to samo z tą różnicą, że zamiast "*" nie chodziło "7" i jakkolwiek nie nacisnąłem joya zawsze działał w górę. Po ciągłym naciskaniu "7" w końcu zadziałało i było dobrze, potem udało się z obiema słuchawkami, a joy naprawił się sam. Długo sie nie cieszyłem bo obie słuchawki jakby się "kłóciły" o.O po prostu same działały. Po naciśnięciu jednej i drugiej było ok dopóki tel był w bezruchu. wyłączyłem więc go na noc i dzisiaj znów to samo: nie działa czer., ziel., i joy tylko w górę. Nie moge już tego "naprawić" wie ktos co jest nie tak?

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2009, 14:27:23 »
rozbierz go i zobacz płytkę klawiatury. Może wlazł brud. Ja miałem podobnie - wciskałem prawego softkeya, to wciskał mi się też lewy.
Joya przemyj w czystym spirytusie  lub daj do środka odrobinę wd-40 - jeśli to brud, to powinno pomóc
Abre tu mente

Odp: c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2009, 16:34:20 »
a jeśli nie brud? ;>

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2009, 11:39:48 »
no to najwidoczniej Twój C600 Cię nie lubi :P
Szczerze, to nie wiem - może być uszkodzona płytka klawiatury, może coś na mobo, może tasiemki . dużo jest możliwości
Abre tu mente

Odp: c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2009, 16:24:25 »
ogólnie mnie wszystko z Wm nie lubi :P (poza Universalem :ok:), a orientuje sie ktoś za ile warto tego I-mate'a sprzedać?

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: c600 problemy z przyciskami (+własna wola?)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2009, 18:40:43 »
za grosze. Sprawne chodzą teraz bardzo tanio. Myślę, że z 50-70zł to jest maksimum
Abre tu mente