Pls help - przypadkowa podmiana folderu w rejestrze

  • 3 Odpowiedzi
  • 783 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pls help - przypadkowa podmiana folderu w rejestrze
« dnia: Luty 17, 2011, 01:06:09 »
Czy jest jakas metoda na odtworzenie listy folderów w rejestrze/HKLM? Szukajac SOFTWARE przez przypadek kliknalem i zmienilem jednemu z nich nazwe na "s" i teraz nie wiem co to moglo byc. generalnie nie odpalaja sie programy i wyskakuja bledy w stylu :The file ':MSCprog' cannot be opened. Dzialam na orginalnym ROMie Win 6.1. Dzieki

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: Pls help - przypadkowa podmiana folderu w rejestrze
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2011, 10:34:55 »
zrób sobie Hard Reset i powrócisz do świeżutkiego niezmąconego systemu :)
HTC One V

Odp: Pls help - przypadkowa podmiana folderu w rejestrze
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2011, 10:41:06 »
to jest jakies wyjscie:) ale niestety wydarzylo sie to wtedy jak chcialem zbackupowac kontakty. winmobile nie chcial sie zsynchronizowac i ja zaczalem grzebac..:) wiec teraz mam dylemat jak te kontakty uchronic przed zaoraniem..
chociaz tak właściwie to może jest jakiś pomysł.. tylko mam jeszcze jedno pytanie. zgralem na szczescie pim.vol zanim nastapila katastrofa na pc, czy jesli zrobie hardreset i wgram z powrotem te stare kontakty to beda odczytane?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 10:58:59 wysłana przez Bartek75 »

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: Pls help - przypadkowa podmiana folderu w rejestrze
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2011, 13:47:17 »
kontakty możesz sobie zgrać na kartę sim...powiem szczerze że ja to jestem przeciwnikiem różnego rodzaju buckapów.jeśli są to faktycznie programy do tego stworzone to jeszcze ujdzie ale takie przenoszenie plików z miejsca na miejsce jest moim zdaniem tylko motaniem systemu.najprawdopodobniej zadziała to jak chcesz z tym pim.vol,głowy nie daje.pamiętam coś że w wątkach billego gdy dość często powstawały nowe romy ludzie tak robili.zazwyczaj działało a niektórym robiły się babole.chyba tyle :)
HTC One V