Nie można wysłać SMS

  • 3 Odpowiedzi
  • 4454 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Nie można wysłać SMS
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 15:48:56 »
Witam. Mały problem, gdy proboje wyslac jakiegos smsa od razu pojawia sie komunikat, ze nie mozna wyslac smsa. Wydaje mi sie ze to moze byc spowodowane jakimis blednymi ustawieniami w centrum sms. Mam tel w sieci Era, w sumie to juz w T-Mobile. W tel jest automatyczny konfigurator sieci, jednak po przeprowadzeniu konfiguracji, restarcie urzadzenia dalej to samo. Gdzie mam szukac problemu? Na innym telefonie jest ok wiec nie jest to problem z siecia ogolnie tylko konkretnie z telefonem. Prosze o pomoc.

ROM od Billego
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline eref

  • **
  • 140
Odp: Nie można wysłać SMS
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2011, 10:48:12 »
Witam,
oststnio miałem to samo, autokonfiguracja niby działała, ale smsa nie wysyłał. Problem był w tym, że w ustawieniach gdzie ma być wpisany nr centrum go tam nie było, sam z siebie zniknął. Wpisałem ręcznie i jest ok, teraz go pamięta. Mi zrobiło tak się samo z siebie, bez przyczyny, po jakimś SR przestało wysyłać smsy.

*

Offline pisarz

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC
Odp: Nie można wysłać SMS
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 11:17:24 »
ok, jak zmienic ustawienia tego centrum sms? Bo nigdzie w opcjach nie moge znalezc.
Toshiba G900 @ XIP 20757 + 2GB oraz HTC Artemis @ Artemis Touch + 8GB SDHC

*

Offline eref

  • **
  • 140
Odp: Nie można wysłać SMS
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2011, 14:58:54 »
ok, jak zmienic ustawienia tego centrum sms? Bo nigdzie w opcjach nie moge znalezc.
Ja ma rom Energy, po angielsku, ale pewnie będzie tak sama, najprościej nacisnąć słuchawkę po lewej, potem na dole Opcje i dalej już będzie widać gdzie szukać