Karta pamięci

  • 5 Odpowiedzi
  • 711 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karta pamięci
« dnia: Październik 20, 2010, 21:38:49 »
witam dzisiaj napotkał mnie pewien problem mianowicie bawiłem się telefonem zresetowałem go i po uruchomieniu nie czyta mi karty pamięci myślałem ze coś pokopałem w ustawieniach tym programem TD2 Tools 3 gdzie zmieniłem tylko ustawienie Wi-Fi aby się nie wyłączało i coś kliknąłem w G-sensor była tam wartość 200 która zmieniłem na 20 (myślałem że to szybkość obrotu ekranu) lecz to nie wina tego programu ponieważ wykonałem hard reset  lecz to tez nie pomogło wkładałem inne karty wyskakuje tylko komunikat że należy nową kartę sformatować wiec to robię i nic się nie dzieje a jeżeli podepnę Topaza pod USB to po jakim czasie 2-3 min złapie kartę i ją czyta normalnie

proszę o pomoc wm 6.5.5 Romik billego karta 8gb 

Ps. gdy wchodzę w narzędzia -> formatuj kartę pamięci to niby ja czyta pokazuje ile ma gb i ja formatuje lecz dochodzi tylko do 80% i staje a później komunikat że karta nie została sformatowana gdyż została usunięta i pod spodem karta mogła ulec uszkodzeniu (telefon mi nigdy nie upadł)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 21:56:36 wysłana przez albert241 »

*

Offline billyj80

  • Expert HTC Topaz
  • *****
  • 1939
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2 Topaz
Odp: Karta pamięci
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2010, 21:57:37 »
mam 2 topazy, na jednym z nich mam podobnie, jak wyjme karte pamieci to potem musze ja kilka razy wkladac i wyjmowac, zeby ja zalapało, ale jak jej nie ruszam to jest ok
TD1ROM TD2ROM  Nie masz zgody na paypal!

*

Offline gomez.pl

  • ***
  • 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (root), LEO
Odp: Karta pamięci
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 08:04:14 »
kartę zgłoś na gwarancję, bez przyczyny to ja już 2 karty wymieniłem
HTC HD2: Dorimanx
Samsung Galaxy S: Cyanogen Mod v9 stable

*

Offline yooshky

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wizzard, Topaz, Desire HD
Odp: Karta pamięci
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2010, 13:59:14 »
Sorki że się podpinam. Jakiej pojemności maksymalnej czyta to urządzenie?

Odp: Karta pamięci
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2010, 19:47:59 »
z tego co wiem to topaz obsługuje karty do 32 gb problem z kartą rozwiązałem wyjąłem ja parę razy tak jak billy pisał i włożyłem wydaje mi się ze jakoś tak ciężko wchodzi może tam jakiś brud wpadł jutro przedmucham to i może będzie dobrze

temat uważam za zamknięty

*

Offline yooshky

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wizzard, Topaz, Desire HD
Odp: Karta pamięci
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2010, 12:39:18 »
No i wsadziłem kartę 32GB...
Nie działa dobrze. Podczas zapisu powstaje cała masa błędów, dane zostają tracone. Nie da się Auto Mapy zainstalować via ASync ani w trybie napędu mimo że proces przebiega prawidłowo pozostaje "pusty" katalog. A właściwie nie pusty bo po próbie naprawy dysku już na PC znajduje w tym miejscu błędy w plikach których nie da się odzyskać.
Kiedy instaluję AM na kartę włożona do czytnika PC wszystko jest ok do momentu gdy nie przełożę jej do Topaza.
Karta formatowana wielokrotnie na urządzeniu i na PC.
Używam Billy ROM 2.53.23137.3 WM6.5 Topaz PLK M2.5 [21paz10].
Czy WM6.5 poprawnie obsługuje takie karty? Czy może jakiegoś patcha trzeba doinstalować?