jak sprawdzić numer telefonu nadawcy sms

  • 2 Odpowiedzi
  • 5870 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jak sprawdzić numer telefonu nadawcy sms
« dnia: Październik 14, 2009, 13:45:38 »
Cześć.

Mam HTC Diamond II. W niektórych przypadkach do kontaktów mam dodanych kilka numerów, np. firma, dom, komórka, przy czym przynajmniej dwa z nich to są komórki. W momencie jak przychodzi wiadomość sms bądź połączenie telefoniczne, wyświetla mi się zapisana w kontaktach nazwa nadawcy. W jaki sposób rozróżnić, z którego to telefonu przyszło? W starej komórce miałam opcję 'szczegóły wiadomości' i był zawsze numer podany.. Do tej pory, jak bardzo mi zależało na rozróżnieniu, albo zakładałam dwa kontakty (bezsens, skoro można do jednego kontaktu dodać kilka numerów), albo czasowo usuwałam jeden z telefonów z kontaktów i wówczas albo nadal wyświetlał się kontakt, albo numer nieznany.

Czy jest jakiś banalnie prosty sposób, który mi umyka??

Pozdrawiam!

*

Offline kac78

  • *
  • 68
Odp: jak sprawdzić numer telefonu nadawcy sms
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 14:35:07 »
przecież w historii połączeń masz poniżej nazwy kontaktu  nr telefonu z jakiego było wykonane połączenie co do smsów to nie zwracam na to uwagi bo z tego telefonu takowych nie da się wysyłać ,więc ograniczyłem je do minimum   :-|

Odp: jak sprawdzić numer telefonu nadawcy sms
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2009, 14:46:21 »
co do połączeń to owszem, jest pokazany numer.. ale pod nadawcą smsa nie... a dla chcącego nic trudnego, osobiście bardzo wygodnie mi się pisze smsy na diamenciku, więc kwestia smsów jest dla mnie dość istotna... ale dzięki  :)