diamond 2 dwa pytania

  • 2 Odpowiedzi
  • 873 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

diamond 2 dwa pytania
« dnia: Marzec 23, 2011, 15:56:21 »
witam!
jako nowy uzytkownik Diamonda 2. Mam dwa pytania na które nie znalazłem na forum odpowiedzi, dlatego zwracam sie o rade

1. w nowym sofcie 6.5 ze strony HTC nie ma w prawym gornym narozniku możliwosci przelaczania miedzy programami, zatem co robic zeby zmienic aplikacje? kiedys do spvm650 mialem nakladke SPB i tam byla fuknkcja Alt-tab, ale w D2 nawet nie ma przycisku do ktorego mozna by taka fukncje przyporzadkowac...

2. zainstalowalem sobie HD Tweak i teraz moje okno "komunikacja" się rozjechalo ;( nic nie moge wcisnac ani zmienic, program odinstalowalem, ale nadal zostalo wsio nieaktywne, teraz mam problem z trybem samolot, wlaczaniem lanu, BT itd

dzięki i pozdrawiam

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: diamond 2 dwa pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2011, 23:56:24 »
1. HTC Task Manager
2. HR
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

Odp: diamond 2 dwa pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2011, 00:18:08 »
czy na drugi problem HR jest jedynym rozwiązaniem?  :undecided: :undecided:

Połączone: Marzec 24, 2011, 09:47:03
za HTC task managera dziekuje
z druga sprawa poradzilem sobie sam, napisze moze sie przyszlym pokoleniom przyda: wystarczylo sciagnac topaz comm manager z xda, uprzednio instalujac sdkcerts i teraz smiga jak nowe bez koniecznosci HR  :cheesy:

dzieki za pomoc, temat do zakmniecia
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 09:47:03 wysłana przez lukas_t1 »