[HTC DIAMOND2]Problem z baterią, pytania o ROM by BYSIO

  • 2 Odpowiedzi
  • 1262 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[HTC DIAMOND2]Problem z baterią, pytania o ROM by BYSIO
« dnia: Kwiecień 25, 2010, 18:22:09 »
Witam,
kupiłem htc diamond2 przez serwis allegro (z polskiej dystrybucji - z euronetu), wszystko fajnie tylko trafia mnie z baterią. Trzyma zaledwie...12 godzin przy normalnym użytkowaniu (troche radia w tramwaju, pare krótkich telefonów...). Rozmawiałem ze znajomym, który ma omnie na wm. i powiedział, że jemu pomogło wgranie odpowiedniego sterownika baterii (z 1 dnia teraz trzyma mu 7dni). Czy jest to sposób na moją baterię?Jak tak to gdzie znaleźć taki sterownik?Drugim moim problemem jest rom - obecnie wgrany mam evolutive PLK by Bysio z dnia 09/02/10 wersja systemu-5.2.21891 (21891.5.0.88) - jestem zielony w tym temacie, czytałem troszke o wgrywaniu romów, ale nie wiem jaki jest odpowiedni i jak bezpiecznie zaktualizowac rom ,który mam - zalezy mi na tym żeby bateria trzymałą dłużej i przy tym telefon był w pełni funkcjonalny. Miłoby było zobaczyć odpowiedzi osób, które "są w temacie".

ps. Niestety nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat. W razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

*

Szczepan169

Odp: [HTC DIAMOND2]Problem z baterią, pytania o ROM by BYSIO
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2010, 15:38:17 »
HTC Diamond 2 to Topaz.
Wątki o tym smartphonie umieszczaj w dziale Topaz. :ok:

*

Offline Scarface828

  • **
  • 239
  • Sprzęt: Milestone, Wildfire, HD2
Odp: [HTC DIAMOND2]Problem z baterią, pytania o ROM by BYSIO
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2010, 14:04:54 »
To z trzymaniem 7 dni to bajka, chyba ze twoj kolega w ogole nie rusza Omnii - inaczej to niemozliwe.

Co do romu to wgraj sobie najnowszy soft od Billiego, on bardzo czesto je aktualizuje i zawsze ma najnowsze oprogramowanie. Instrukcje wgrywania romu masz podpiętą na górze tematu o Topazie.