Wycieczka do Francji i Belgii - jakie mapy potrzebne?

  • 2 Odpowiedzi
  • 768 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wycieczka do Francji i Belgii - jakie mapy potrzebne?
« dnia: Październik 01, 2006, 12:34:16 »
Witam

Wybieram sie do Francji a konkretnie do Paryza a w drodze powrotnej chce zahaczyc o Bruksele.

W zwiazku z tym mam pytanie jakie mapy powieniem zaladowac do swojego Tom Toma.

Mam zamiar zainstalowac France_Plus-Map oraz Benelux-Map.

Czy to wystarczy??

PS Przy okazji mam pytanie o wersje mapy Francji ta ktora posiadam to 6.32 czy to najnowsza??

Wycieczka do Francji i Belgii - jakie mapy potrzebne?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2006, 14:12:54 »
Jasne, że wystarczy ! Bruksela bardzo dobrze chodzi na tomtomie 5.20 takiego narazie używam, ale za jakiś czas mam przeskoczyć na TT6 ! Tylko musisz uważać w samej brukseli na rozmieszczenie dróg jest ich bardzo wiele !A no i to że w stolicy są używane dwa języki urzędowe francuski i flamandzki więc jak wpisujesz adres po francusku to masz od razu odpowiednik flamandzki ! Bo niestety ten temat poruszałem i się okazało że nie ma francuskiego ... :/

Wycieczka do Francji i Belgii - jakie mapy potrzebne?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2006, 19:18:42 »
Co do francji to sa juz nowsze mapy (645) ale ta ktora masz w zupelnosci wystarczy - do niedawna uzywalem TT3 z jakimis starociami i tez sobie swietnie dawal rade. Pokrycie Francji juz od dluzszego czasu wynosi 99% wiec co oni jeszcze moga dodac? kilka polnych drog najwyzej i ewentualnie autostrady ktore sa w budowie, ale smialo mozesz z ta mapka smigac - w samym Paryzu niewiele sie zmienia.