TT 5.0 na Acerze n10 zmiana portow (com)

  • 2 Odpowiedzi
  • 682 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TT 5.0 na Acerze n10 zmiana portow (com)
« dnia: Listopad 20, 2006, 21:29:45 »
Witam dzisiaj zainstalowalem TT 5.0 na Acerze n10 mam GPS na CF-ie no i tu problem GPS dziala na com2 gdzie zmienic ustawienia TT tak zeby komunikowal sie przez com2 a nie przez com3.
Dzieki za ewentualna pomoc.

TT 5.0 na Acerze n10 zmiana portow (com)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2006, 09:23:20 »
Wydaje mi sie ze portu com przypisanego do karty CF nie zmienisz bo to juz jest ustawione w PDA, wiec w TT wejdz w ustawienia, pokaz stan GPS, konfiguruj i tam musisz wybrac ktorys z odbiornikow - przewodowy , albo inne NMEA , port do ktorego jest przypisany twoj odbiornik i chyba predkosc przesylania danych (jak sie nie myle to dla odbiornikow na CF jest to 4800 - ja tak mialem na holuxie). No i musisz kombinowac z roznymi ustawieniami bo czasem chodzi to na conajmniej dziwnych ustawieniach - w TT5 moj BT338 na Toshibie e830 byl wykrywany jako inny przewodowy odbiornik GPS, a jako odbiornik na karcie bluetooth nie chodzil wogole. Powodzenia

TT 5.0 na Acerze n10 zmiana portow (com)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2006, 08:57:00 »
Dzieki Kolego oczywiscie ze nie zmienie portu to wiem chodzi mi o to jak zmienic konfiguracje w tt5
Cytuj
w TT wejdz w ustawienia, pokaz stan GPS, konfiguruj i tam musisz wybrac ktorys z odbiornikow - przewodowy , albo inne NMEA , port do ktorego jest przypisany twoj odbiornik i chyba predkosc przesylania danych (jak sie nie myle to dla odbiornikow na CF jest to 4800 - ja tak mialem na holuxie). No i musisz kombinowac z roznymi ustawieniami bo czasem chodzi to na conajmniej dziwnych ustawieniach
wlasnie jest dokladnie tak jak piszesz z tym tylko ze w moim przypatku TT daje mi wybrac tylko com3 a chodzi mi o to jak w rejestrze TT zmienic na com2