mapy afryki czy wogóle są do TTM

  • 10 Odpowiedzi
  • 3222 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adam1976

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Copmact III (HTC Artemis), SE P910i, SE P900, NOKIA 6310i, TomTom Go 720 T, Acer N50 Premium, iPhone 3GS 16 GB
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« dnia: Lipiec 30, 2006, 17:59:15 »
szukam map afryki w szczególności MAROKO czy TTM posiada takie mapy, ewentulanine jakie inne programu mogą mieć takie mapy chodzi
głównie o programy do SE P910i (symbian)

i gdzie mogę kupić takie oprogramowanie i jakie są koszta
TomTom GO 720 T
Lenovo Y530
iPhone 3GS 16 GB White

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2006, 09:40:53 »
A moze zadaj sobie niezbedne minimum trudu i najpierw zajrzyj na strone tomtom.com gdzie jak byk jest podany obszar jaki pokrywaja mapy   :wkurzony:
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline adam1976

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Copmact III (HTC Artemis), SE P910i, SE P900, NOKIA 6310i, TomTom Go 720 T, Acer N50 Premium, iPhone 3GS 16 GB
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2006, 18:16:30 »
Cytat: "Claude"
A moze zadaj sobie niezbedne minimum trudu i najpierw zajrzyj na strone tomtom.com gdzie jak byk jest podany obszar jaki pokrywaja mapy   :wkurzony:


niestety zadałem sobie nie tylko odrobine trudu może ty byż najpierw sprawdził że afryki NIE MA. JAKBY BYŁA TO BYM NIE PYTAŁ jak jestem nowy to na tym forum już jestem nie lubiany  :kill:

ACHA Z OPCI SZUKAJ TEŻ UMIEM KOŻYSTAĆ !!!!
TomTom GO 720 T
Lenovo Y530
iPhone 3GS 16 GB White

mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2006, 19:22:07 »
Cytat: "adam1976"
Cytat: "Claude"
A moze zadaj sobie niezbedne minimum trudu i najpierw zajrzyj na strone tomtom.com gdzie jak byk jest podany obszar jaki pokrywaja mapy   :wkurzony:


niestety zadałem sobie nie tylko odrobine trudu może ty byż najpierw sprawdził że afryki NIE MA. JAKBY BYŁA TO BYM NIE PYTAŁ jak jestem nowy to na tym forum już jestem nie lubiany  :kill:

ACHA Z OPCI SZUKAJ TEŻ UMIEM KOŻYSTAĆ !!!!



zgadzam sie z Toba calkowicie!!!

i apeluje:

Ludzie, jak nie macie o czyms pojecia to nie piszcie "uzyj opcji szukaj" albo tym podobnych tekstow. po prostu jak ktos nie chce pisac, niech uzyje opcji BACK albo takiego malego krzyzyka w prawym gornym rogu ekranu!

mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2006, 19:34:21 »

*

Offline knoxville

  • ***
  • 260
  • Sprzęt: NavRoad 430BT
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2006, 19:35:37 »
A ja się nie zgadzam, bo uważam, że każdy powinien sobie zadań minimum trudu a dopiero jak nie znajdzie odpowiedzi to pytać. W tym przypadku odpowiedź na pytanie równała się zajrzeniem na stronę gdzie jest wszystko podane jak na tacy, a zakładanie kolejnych wątków o iście lamerskie pytania powoduje niepotrzebne zaśmiecanie forum.
Dobra rada w postaci UŻYJ OPCJI SZUKAJ zmusza to podjęcia próby zdobycia informacji a nie czekanie na gotowe rozwiązanie.

Włączcie myślenie i naprawdę wykażcie minimum woli wysiłku i pracy.

*

Offline adam1976

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Copmact III (HTC Artemis), SE P910i, SE P900, NOKIA 6310i, TomTom Go 720 T, Acer N50 Premium, iPhone 3GS 16 GB
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2006, 19:47:25 »
Cytat: "knoxville"
A ja się nie zgadzam, bo uważam, że każdy powinien sobie zadań minimum trudu a dopiero jak nie znajdzie odpowiedzi to pytać. W tym przypadku odpowiedź na pytanie równała się zajrzeniem na stronę gdzie jest wszystko podane jak na tacy, a zakładanie kolejnych wątków o iście lamerskie pytania powoduje niepotrzebne zaśmiecanie forum.
Dobra rada w postaci UŻYJ OPCJI SZUKAJ zmusza to podjęcia próby zdobycia informacji a nie czekanie na gotowe rozwiązanie.

Włączcie myślenie i naprawdę wykażcie minimum woli wysiłku i pracy.


To jak jesteś taki mądry to pokaż mi w tom tomie Mapę afryki lub Maroko
jesli znajdziesz to spadam z tego forum i nigdy nie zadawac będę głupich pytań. Pokaż co potrafisz chyba ze tylko gadać potrafisz??
TomTom GO 720 T
Lenovo Y530
iPhone 3GS 16 GB White

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2006, 20:03:15 »
Zaraz, zaraz... Na stronach TomToma nie ma mapy Afryki (w tym Maroka), a my tu na Forum mamy Ci pokazać, że jednak taka mapa jest dla TTM dostępna? Chyba przeceniasz nasze możliwości.

http://www.tracks4africa.com/
http://www.vitotechnology.com/en/products/mapofmorocco.html
http://www.ttqv.com/main.php?content=13

*

Offline adam1976

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Copmact III (HTC Artemis), SE P910i, SE P900, NOKIA 6310i, TomTom Go 720 T, Acer N50 Premium, iPhone 3GS 16 GB
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2006, 20:13:12 »
to jak mam ją kupić jak się ona nazywa i czy będzie pasować do SE P910I
nie znam angielskiego poprostu chciałem was prosić o pomoc bo nie znalazłem na tomtom.com zadnych map afryki
TomTom GO 720 T
Lenovo Y530
iPhone 3GS 16 GB White

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3

*

Offline b98

  • ****
  • 541
mapy afryki czy wogóle są do TTM
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2006, 20:33:11 »
Cytat: "adam1976"
bo nie znalazłem na tomtom.com zadnych map afryki


z pewnością ułatwi ona nawigację pomiędzy wielbłądami, słoniami a krokodylami tudzież by nie zderzyć się z piramidą :)))))))))))))) (ja bym mu nie pomagał Moi po tych tekstach - jak taki bystry w gębie to niech sobie sam szuka a języków to się trzeba było uczyć kolego)