Chyba mało jeździsz z navi, bo byś takich sytuacji zobaczył wiele.
I za każdym razem gdy coś takiego mi się przytrafi, to najchętniej bym udusił tego, kto mnie w ten sposób wypuścił w maliny!
A to, że ktoś inny spieprzył gdzieś sprawę jeszcze bardziej, to dla mnie żadne wytłumaczenie.
Ulica dochodzi do Zakopiańskiej pod kątem, który nie jet prosty i nie da się tego ukryć.
Owszem, kont nie jest prosty, ale na pewno nie jest to też skręt w prawo.
Naprawdę nie widziałeś skrzyżowania na którym można skręcić w prawo w dwie różne ulice?
Ale tam nie ma skrętu w dwie ulice w prawo!
Skrzyżowanie jest wyraźnie i jednoznacznie oznakowane, z wydzielonymi i oznakowanymi pasami: do skrętów w prawo, lewo i do jazdy na wprost!
Ja powinienem jechać na wprost, a nawigacja każe mi skręcać w prawo!
Oderwij się od komputera ...
W pierwszym rzędzie radziłbym taki eksperyment Tobie.
Bo Ty oceniasz sytuację na podstawie mapy, a ja na podstawie tego, co widzę gdy przez to skrzyżowanie przejeżdżam!
TomTom wprowadza w błąd i co do tego nie ma wątpliwości.