Hej, Na początku troszkę filozofii...:
Kiedyś w nawigacjach GPS narzekaliśmy, że mapy nieaktualne bo nie uwzględniają najnowszych dróg... Teraz ja osobiście narzekam, że mapy nieaktualne, bo... przedwcześnie są na nich umieszczone drogi, które jeszcze nie istnieją, a nie są zablokowane...! Ot taki live...
Oczywiście, kiedyś te drogi skończą i mapy "same się zaktualizują", ale jeżdżąc nawet po Warszawie z Traffic'iem niejednokrotnie jestem kierowany na te drogi i czasem się nabieram...
Przykład 1: Nowy węzeł ul. Sasanki, N52.18150, E20,98668 - dzisiaj nie wytrzymałem i zablokowałem ręcznie wszystkie zjazdy/wjazdy, które jeszcze kilka tygodni będą budowane...
Przykład 2: Michałowice/Opacz - "przerwana" ul. Klonowa pod trasą S2, której jeszcze nie ma. Istotna o tyle, że to jeden z ważniejszych objazdów korka na Al. Krakowskiej. i Al. Jerozolimskich, N52.17596, E20.90065.
A teraz poprzednio zgłaszane, a nie uwzględnione jeszcze błędy, dla przypomnienia:
1. Brak ronda na skrzyżowaniu ul. Polnej, 3 Maja i Parkowej w Michałowicach - N52.17182, E20.88768
2. Brak ronda na skrzyżowaniu ul. Ryżowej i Środkowej pod Michałowicami - N52.17809, E20.90653.
3. Z Al. Wilanowskiej normalie jest skręt w lewo na parking P+R Wilanowska (jadąc od ul. Puławskiej). Tymczasem na mapie nie ma połączenia między oboma nitkami Al. Wilanowskiej i TT proponuje jakieś karkołomne objazdy... N52.10738 E21.01469
4. Ciągle bardzo mnie drażni brak znacznej części budynków w centrum Warszawy. Np. jedną z takich magicznych granic jest ul. Filtrowa.