Drobne problemy z Tosia

  • 9 Odpowiedzi
  • 1093 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline SoQl20

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01
Drobne problemy z Tosia
« dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:03:39 »
Witam wszystkich posiadaczy Toshiby TG01  :ok:
Pare drobiazgow przeszkadza mi w osiagnieciu pelnej satysfakcji z uzytkowania tosi... moze wiecie jak mi pomoc...
1. SMS wyslane zapisuja mi sie w formie rozmowy (czatu) ,zas sms przychodzace zapisuje sie w normlanej formie co stwarza chaos na mojej skrzynce
2. Co jakis czas dostaje sms... nadawca: siec  tresc: "nazwa miejscowosci w ktorej sie obecnie znajduje" i nie wiem za cholere jak to wylaczyc...wczoraj jadac pociagiem jakies 170 km dostalem chyba ze 100 takich sms ,myslalem ze mnie krew zaleje
3. Gdy slucham muzyki na WMP i chce zablokowac wyswietlacz ,odtwarzacz automacznie "stopuje"
4. Co oznacza migajaca niebieska dioda ?

Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc  :proud:

*

ted10

Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:36:34 »
Ja na swojej TG01 używam oryginalnego oprogramowania w języku angielskim i w/w problemy nigdy nie wystąpiły. Natomiast migająca niebieska dioda jest sygnalizacją nieodebranego połączenia. :ok:

*

nokser

Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:08:04 »
Na wszystko sa rozwiązania w tematach

*

Offline SoQl20

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01
Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:13:27 »
dzieki za odpowiedzi chlopaki  :D jedynie co to nadal mam problem z tymi sms gdyz ten temat  http://62.69.206.27/forum/tg01/sms-na-tosi/ nie wiem czy rozwiaze do konca moj problem z tego wzgeldu ze od wgrania windy 6.5.5 PL (tzn od razu po kupnie telefonu wgralem 6.5.5 PL wiec nie wiem jak dzialaly sms na poprzedniem WM)...oplaca mi sie w ogole robic HR ?  czy wgrac nowy rom badz przyzwyczaic sie do tego "bledu" z sms.

*

nokser

Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:21:59 »
A powiedz, na jakim PL Ci się to dzieje??

*

Offline SoQl20

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01
Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:28:29 »
na Twoim

*

nokser

Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:30:50 »
OMG! ...to sry, może strzelę poprawkę.. tylko czasu brakuje :p

*

Offline SoQl20

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba TG01
Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:16:40 »
Byloby git gdybys znalazl chwile na to ,bo dobrze mi sie "zyje" z Twoim romem...

*

nokser

Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:33:05 »
Aaa, to się postaram ;)

*

Offline maciek90

  • **
  • 158
  • Sprzęt: K850i
Odp: Drobne problemy z Tosia
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2011, 20:28:09 »
Po zabawie z androidem smsy przychodzące są zapisywane na karcie sim przez co nie wyświetlają się w formie czatu.

Co do częstych smsów to wyłącz opcję kanały w panelu sterowania > osobiste > telefon.

Migająca dioda to powiadomienie o nieodebranym połączeniu, smsie, przypomnieniu. Da się to ustawić poprzez Dźwięki i notyfikacje w panelu sterowania.

Wciskając przycisk z lewej strony nie wyłączasz ekranu a usypiasz telefon, nic więc dziwnego, że odtwarzacz stopuje. Włączaj samą blokadę ekranu lub zmień odtwarzacz na taki, który zmienia tymczasowo funkcję tego przycisku :)