jakie mapy sciągnąć na p910i

  • 3 Odpowiedzi
  • 1843 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jakie mapy sciągnąć na p910i
« dnia: Maj 18, 2006, 09:41:44 »
czy istnieje cos w stylu MapaMap na SE p910i i gdzie to znaleźć
pozdrawiam

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
jakie mapy sciągnąć na p910i
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2006, 09:58:45 »
Dla UIQ jest dostępnych przynajmniej kilka sensownych aplikacji GPS (choć ta sensowność w przypadku nawigacji po Polsce może być dyskusyjna). Zajrzyj tutaj. Dodatkowo, tam nie ujęte: TomTom Mobile i NaviExpert (to akurat jest na pewno sensowne w przypadku nawigacji po Polsce - o ile odpowiada Ci rozwiązanie online, gdzie mapy przechowywane są na serwerze i pobierane w zależności od potrzeby).

*

Offline fnek

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
jakie mapy sciągnąć na p910i
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2006, 13:28:00 »
a czy ktos ma zainstalowaną mapkę polski i całej europy na P910 lub podobnym?
bo szukajac w sieci jest sporo map na tego phona ale zadnej polski na germanach sie konczy.
wiec moje pytanie czy ktos wie gdzie mozna sciagnac takowy plik i faktycznie wiadomo ze jest on na UIQ?
Klikanie na linki do wyników wyszukiwarek mnie nudzi tam juz byłem i nic ciekawego nie widziałem albo nie potrafie szukać :P pewnie troche tego i tego :D
'Celem życia jest rozwój własnej indywidualności. Dać wyraz swej istocie- oto nasze zadanie na ziemi...a jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest poddanie się jej...".

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
jakie mapy sciągnąć na p910i
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2006, 04:01:40 »
W przypadku UIQ 2.x (P910i) masz do wyboru w zasadzie tylko TomToma Mobile i NaviExpert (linki powyżej). Ewentualnie Nav4All (tyle że tam obsługa P910i jest określona jako "Dostępna wkrótce").