Polskie znaki w Clie SJ22

  • 11 Odpowiedzi
  • 1598 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polskie znaki w Clie SJ22
« dnia: Kwiecień 21, 2004, 22:44:17 »
Czesc. Nabylem Sony Clie SJ22 i mam problem, gdyz nie wyswietlaja mi sie polskie literki. Czytalem o programie PiLoc, a nawet go zainstalowalem i jest fajny, tylko czy mozna go jakos "scrackowac" gdyz mam tylko wersje demo i czy na moim palmie moge dzieki temu programowi miec spolszczone cale menu i grafiiti czy tylko PL literki? Ewentualnie jaki darmowy program dzialalby podobnie i wyswietlal polskie znaki.

Dzieki za pomoc poczatkujacemu!

Pozdrawiam
Mikyy

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2004, 22:53:09 »
Po pierwsze: na tym forum nie rozmawiamy o crackowaniu programów! :kill:

Po drugie: nie ma PiLoca w wersji full (czyli zawierającego spolszczenie interfejsu) na palmy Sony, dlatego znacznie lepiej jest używać darmowego od pewnego czasu Interpilota, któy ma identyczną funkcjonalność. Zajrzyj pod ten adres: http://lewin.emiasto.com.pl/palm/Manuals/InterPilot.txt

*

Offline enderx

  • 13
  • Sprzęt: TX
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2004, 19:39:05 »
moze jestem jakis ciemny, ale u mnie darmowosc nie dziala...

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2004, 19:41:58 »
Cytat: enderx
moze jestem jakis ciemny, ale u mnie darmowosc nie dziala...
A może by tak więcej szczegółów?

*

Offline enderx

  • 13
  • Sprzęt: TX
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2004, 12:49:03 »
zajrzalem pod adres, sciagnalem interpilota. dziala, ale przy kazdym wlaczenie trzeba kliknac w komunikat o niezarejestrowanej wersji. i nijak nie potrafie nic z tym zrobic. poprosze o dzialajaca instrukcje krok po kroku ;)


*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2004, 12:54:57 »
Cytat: enderx
zajrzalem pod adres, sciagnalem interpilota. dziala, ale przy kazdym wlaczenie trzeba kliknac w komunikat o niezarejestrowanej wersji. i nijak nie potrafie nic z tym zrobic. poprosze o dzialajaca instrukcje krok po kroku ;)
A zastosowałeś punkt nr 5 z instrukcji? tzn.:
5# Wpisz otrzymany kod (zamiast 'democode')

*

Offline enderx

  • 13
  • Sprzęt: TX
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2004, 16:16:10 »
ufff

rzeczywiscie instrukcja jest kompletna, tylko ja sie pomylilem ;) Wielkie dzieki Kusiu, Interpilot juz zarejestrowany i mam polskie literki na soniaku

co do ostatniego linka, to uzywalem dlugo tego programu i jest OK, ale na moim clie SJ30 niestety nie dziala...

Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2004, 11:52:52 »
Witam.To mój pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumiałosc..:)
Sprawa dotyczy Interpilota.Czy programik działa na clie sj 30 ? Zastosowałem się do powyższych instrukcji instalacji,po wpisaniu codu zamiast "democode",przy kazdym wlączeniu palma dalej wyswietla komunikat o niezarejestrowanej wersji.Co z tym fantem zrobic? Czy Interpilot spolszcza rownież całe menu soniaka? Pozdrawiam

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2004, 12:03:15 »
Cytat: seven3
Sprawa dotyczy Interpilota.Czy programik działa na clie sj 30?
Działa.

Cytat: seven3
Zastosowałem się do powyższych instrukcji instalacji,po wpisaniu codu zamiast "democode",przy kazdym wlączeniu palma dalej wyswietla komunikat o niezarejestrowanej wersji.Co z tym fantem zrobic?
Ten kod powinien działać bezproblemu. Przeanalizuj instrukcje jeszcze raz i sprawdź czy wszystko robisz poprawnie.

Cytat: seven3
Czy Interpilot spolszcza rownież całe menu soniaka?
Nie.

Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2004, 12:08:31 »
Dziekuje za szybką odpowiedz. Może przy wypełnianiu formularza robię jakis bład.Przy wpisywaniu modelu palma podac clie sj 30 czy samo sj 30? Pozdrawiam

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2004, 12:59:43 »
Cytat: seven3
Może przy wypełnianiu formularza robię jakis bład.Przy wpisywaniu modelu palma podac clie sj 30 czy samo sj 30?
Chodzi o to, żew polu "Palm UserName:" nie podajesz nazwy palma a nazwę Twojego profilu, z którego korzystasz przy HotSync-u.

Polskie znaki w Clie SJ22
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2004, 13:13:26 »
Już działa! Dziekuje za wskazówki.Pozdrawiam