PEG-N770 C/E i Klawisze ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1762 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PEG-N770 C/E i Klawisze ?
« dnia: Wrzesień 02, 2004, 18:59:26 »
Od jakiegos czasu chcialem dokupic sobie klawiaturke do mojego Clie ( lezal sobie troche zaniedbany przez jakis rok - wypadlem wiec troche z tematu). Sprzedawac go nie chce bo sie pewnie  juz nie oplaca. Pytanie : Czy z tym modelem dziala jakas klawiatura przez Irde.? Czy jest to tylko mozliwe w modelach z Os'em pow 5.0? Szkoda mi mojego pudelka jeszcze moze sie do czegos przydac. THX

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
PEG-N770 C/E i Klawisze ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2004, 19:59:14 »
Jeżeli mówimy o Palm Wireless Keyboard to wszystko powinno działać ponieważ N770 ma PalmOS 4.1 (jest to minimum dla jej sterowników).

*

Offline P.D.

  • *
  • 63
PEG-N770 C/E i Klawisze ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2004, 20:03:51 »
Powinna działać Palm Wireless Keyboard (działa od OS 4.0 wzwyż) - wszystko jest opisane, wystarczyło poszukać...

PEG-N770 C/E i Klawisze ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2004, 10:23:04 »
Szukalem i znalazlem pare stron producentow. Z tym , ze podawane tam sa modele kompatybilne i w wiekszosci podawany OS 5 oprocz Palmow -  3.5 i wyzej. Odpowiedz wiec byla logiczna , ze powinno dzialac - ale kto wie - Kto pyta nie bladzi - nie chce kupic czegos co potem bede musial od razu sprzedawac albo trzymac w pudelku i szukac sterownikow przez przez pol roku. Dzieki za podpowiedzi :)