Parę pytań posiadacza Sony Clie

  • 2 Odpowiedzi
  • 2111 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 12nala34

  • ****
  • 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • All I ask is a tall ship and star to steer her by.
    • smartphone HTC
  • Sprzęt: IBM & PalmOne
Parę pytań posiadacza Sony Clie
« dnia: Kwiecień 04, 2006, 15:41:28 »
Witam,

mam parę pytań dotyczących palmtopa Sony Clie PEG-T425. Czy można go urzywać do przeglądania stron www? Skonfigurowałem go, żeby "czerpał" intrnet GPRS via irda i wszystko chodzi, ale EudoraWeb nie otwiera obrazków (jpg)... Jest jakiś inny program, który otwiera obrazki?
Można przerzucić obraz o 90 stopni, żeby lepiej można było oglądać strony (wiem, że wm 5.0 się da :D a w palm OS 4.1?)?

Acha i jeszcze jedno - można spolszczyć system Palm OS 4.1 dla Sony Clie?
--
Było: HTC Typhoon | HTC Wizard | Nec MobilePro 900c | HTC Universal | SE P990i | LG KS20 | Samsung GT-i5700
Teraz: IBM T60 | Sony Clie PEG-T425 | Palm m515 | Palm Tungsten T3 | FSC Loox 720 | Motorola Milestone

*

Offline Michal_T

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5 2017
Parę pytań posiadacza Sony Clie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2006, 12:44:48 »
Z tego co wiem to EudoraWeb jest jedynym rozsadnym rozwiazaniem na tym sprzecie, osobiscie uwazam ze zaleta tego programu jest to ze nie zuzywa zbyt duzo cennych kB.

Co do obracania ekranu to nie interesowalem sie tym nigdy ale nie wiem czy to ma sens przy 320x320 :)

Ten palmtop nie byl nigdy sprzedawany w Polsce wiec mala szansa zeby bylo jakies spolszczenie do niego - jest jedynie PiLoc ktory pozwala na wyswietlanie polskich czcionek.

*

Offline 12nala34

  • ****
  • 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • All I ask is a tall ship and star to steer her by.
    • smartphone HTC
  • Sprzęt: IBM & PalmOne
Parę pytań posiadacza Sony Clie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2006, 22:57:08 »
Już zainstalowałem AvantGo i wszystko śmiga  :D

podczas przeglądania internetu też zauważyłem że ekran jest kwadratowy  8) , ale robi wrażenie prostokąta, bo ma jeszcze na dole grafitti  :D .

Nigdzie nie znalazłem PiLoc full PL, więc zostanę na "English version".

dzięki za odpowiedź pozdrawiam
--
Było: HTC Typhoon | HTC Wizard | Nec MobilePro 900c | HTC Universal | SE P990i | LG KS20 | Samsung GT-i5700
Teraz: IBM T60 | Sony Clie PEG-T425 | Palm m515 | Palm Tungsten T3 | FSC Loox 720 | Motorola Milestone