co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????

  • 9 Odpowiedzi
  • 3954 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:31:02 »
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:41:55 »
To chyba ci sie forum pomylilo. Sprobuj raczej na PalmPage, bo tutaj dostaniesz odpowiedzi w stylu:

- kup pocketa
- Palm OS to szajs
- ...

:)

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:42:57 »
- fajny gadżet, jeśli chcesz wodotryski, to jest on dla Ciebie, jeśli nad Palm OSami się zastanawiasz, to bierz T665C

:)

*

Offline clie

  • **
  • 107
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2004, 10:57:04 »
Nie tylko gadget, ale również wygodny palm do pracy.
Dzięki klawiaturze wprowadzanie danych jest szybkie i przyjemne. Możesz wprowadzać rysikiem na polu graffiti lub własnymi palcami na klawiaturze - na początku nie chciałem się przekonać - teraz nie kupię palma bez klawiatury. Fakt, że jest to również ciekawie wyglądający palm. Styliści z Sony przeszli samych siebie - pomimo iż posiada jeden z największych wyświetlaczy w swojej klasie (przekątna 10 cm) to jeszcze na dodatek ma wygodną klawiaturę i jest jednym z tych palmów, których nie widać w kieszeni - jest taki płaski!!!.
Ja gorąco polecam!

*

Offline enderx

  • 13
  • Sprzęt: TX
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2005, 20:00:08 »
ja mam od kilku dni i podpisuje sie pod powyzszym. mialem kilka palmow (WCZESNIEJ SJ30) i ten jest zdecydowanie naj. traktuje go jako mila przesiadke na dro do upragnionego nz90. mp3 z nr70v to po prostu miod! a co do baterii, to widzialem ostatnio na allegro po 90 pln li-pol 1200 mAh wiec nie jest zle.

*

Offline DonFelipe

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Clie NX70, Dell Axim X51V
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2005, 23:58:31 »
To zeczywiscie wygodny sprzet do pracy. Daje sie na klawiaturze napisac calkiem dlugie teksty a poza tym jakosc wykonania sony jest o niebo lepsza od pozostalych pda. Solidne magnezowe obudowy i jajwyzszej jakosci ekrany to wlasnie to. Poza tym opowiesci o tym ze ppc jest lepszy od palmos to poprostu bujda, i tu i ti da sie zrobic tak naprawde wszystko.
Pozdrawiam
Filip

co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2005, 11:20:58 »
A co możecie powiedzieć o dość przydatej rzeczy jaką jest camera w tym soniaku? Ostatnio bardzo mnie ciągnie do tego modelu nie chce ktoś może sprzedać?

*

Offline DonFelipe

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Clie NX70, Dell Axim X51V
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2005, 02:28:16 »
Cytat: Fox hound
A co możecie powiedzieć o dość przydatej rzeczy jaką jest camera w tym soniaku? Ostatnio bardzo mnie ciągnie do tego modelu nie chce ktoś może sprzedać?

Kamera w wiekszosci palmow to raczej zabawka niz prawdziwy aparat. Mam Clie nx70 ktore ma kamere nieco lepsza od nr70 ale zdjecia we wlasciwie kazdych warunkach wychodza kiepsko. Uzywam jej jak mam komus szybko przekazac zdjecia jakiejs lokalizacji czy wydazenia mailem, ale do dokumentacji sie toto nie nadaje.

co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2005, 18:39:15 »
rowek mam taki sprzet jeszcze w domu, bo juz czekam na zakonczenie aukcji i znika. Zmienilem na NX70V.

NR70V bylo moim trzecim Clie i naprawde jest to swietny model.
Procesor 66MHz i 15MB RAM dla uzytkownika to miod (16MB lacznie), szczegolnie ze pozniejsze Clie maja juz np. 11MB tylko, bo reszte zajmuja aplikacje wewnetrzne...

MP3 jest swietne, w ogole nie obciaza urzadzenia. W benchmarkach wydajnosc spadala o 1-2MHz w trakcie sluchania.
Ekran swietny, tylko zbyt jasny - nie da sie nisko zejsc z regulacja jasnosci i czasem wieczorem az daje po oczach...
Klawiaturka QWERTY pomaga gdy chcesz cos zanotowac a nie chce ci sie machac rysikiem po ekranie. Wygodna, szybko sie na niej pisze.
Aparat... coz, jest. Ma jedynie 320x240pix (nie jak niektorzy mowia 640x480) i nie ma mozliwosci nagrywania filmow. Jest to po prostu typowy aparat montowany w PDA/Telefonach. Szybka fotka i juz, na pamietne fotki z wakacji raczej sie nie nada.
Zamykany ekran. PODSTAWA. Dzieki niemu wyeliminujesz 99% mozliwych uszkodzen ekranu podczas przenoszenia PDA w kieszeni czy torbie. Naprawde super pomysl Sony.

MacBirdie akurat  T665C nie mialem w rece, ale nie uwazam NR70V za wodotrysk. Jak dla mnie jest b. funkcjonalny:)

enderx ja nie uwazam NZ90 za najlepsza rzecz pod sloncem - wolalbym duzo bardziej NX80V, bo NZ90 to krowa:) A NX80V i tak ma 1.3MPix aparat, wiec juz wystarczy w 100%.

Fox hound ja mam wlasnie do sprzedania :wink: . Poszukaj na allegro lub na forum w dziale sprzedam.

Pozdrawiam
Mikolaj

*

Offline stapp

  • ***
  • 258
co sądzicie o SONY CLIE PEG-NR70V?????????
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:00:14 »
Probowalem z tego Sony wycisnac co sie da przez ponad rok, wiec jak chcesz sie czegos dowiedziec to wal na GG.

Pamietaj tylko, ze z polskimi znakami na kawiaturze jest problem. Mi osobiscie nie udalo sie tego osiagnac. Poza tym pamietaj ze jest ciezki (ponad 250g o ile sie nie myle) i nie zawsze poreczny. Najlepiej wczesniej zobacz go gdzies na zywo, bo mozesz byc troche zdziwiony :D. Co do MP3 to jest super!

Ma takze jeszcze jedna istotna wade, nie obsluguje MS PRO. Tak wiec najwieksza karta jaka mozesz stosowac jest MS 256MB z podzialem na partycje, czyli tak jakby 2 karty ktore sobie przelaczasz.