Clie SJ33 , hires, jog dial

  • 5 Odpowiedzi
  • 2628 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Clie SJ33 , hires, jog dial
« dnia: Listopad 11, 2005, 11:10:43 »
Witam!
Mam dwa pałe małe pytanka..
1) Zauważyłem na zdjęciach w necie że w palmach takich jak sj33 główny ekran z ikonami programów jest wyświetlony w wyższej rozdzierczości niż standardowej (ikony sa mniejsze 4kolumny x 7wierszy + 28ikon). u Mnie ikony sa duże, jest ich wtedy na jednym ekranie mniej (3kolumny x
4wiersze= 12ikon). czy takie coś ustawia się w systemie (OS4.1), czy potrzebny jest dodatkowy program ?
2) Opcja słuchania mp3 - czy w trybie HOLD powinien dzialać JOG DIAL? np. utwór w przód lub wstecz? . U mnie działa tylko w trybie gdy ekran jest włączony, w trybie hold nie działa.... :(
Pozdrawiam
Rafał

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Clie SJ33 , hires, jog dial
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2005, 11:28:51 »
Cytat: rafluk
1)
Będąc w launcherze kliknij w górny pasek, gdzieś tam w opcjach można przestawić wyświetlanie na "small icons".

Clie SJ33 , hires, jog dial
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2005, 18:36:33 »
Ok! Dzięki, znalazłem (byłem w tym oknie kilka razy i nie wiem czemu to ominąłem)  :))
A co z tym JOG DIAL ?

*

Offline gryf

  • 5
    • http://members.elysium.pl/gryf/
  • Sprzęt: Clie TJ-37
Clie SJ33 , hires, jog dial
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2005, 10:18:06 »
Cytat: rafluk
A co z tym JOG DIAL ?
nic. tryb hold służy do tego, żeby nie dało się włączyć (przez przypadek) palmtopa przy pomocy guzików typu todo, calendar, czy co tam.

Clie SJ33 , hires, jog dial
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2005, 20:33:50 »
Chodziło mi o to, czy w trybie HOLD podczas słuchania mp3 można za pomocą JOG DIAL np. przełączyć na następny utwór lub np. zatrzymać muzykę. W trybie odtwarzacza JOG DIAL nie załącza aplikacji, tylko przyjmuje funkcje odtwarzacza.

*

Offline gryf

  • 5
    • http://members.elysium.pl/gryf/
  • Sprzęt: Clie TJ-37
Clie SJ33 , hires, jog dial
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2005, 12:14:21 »
Cytat: rafluk
Chodziło mi o to, czy w trybie HOLD podczas słuchania mp3 można za pomocą JOG DIAL np. przełączyć na następny utwór lub np. zatrzymać muzykę.
nie.

Cytat: rafluk
W trybie odtwarzacza JOG DIAL nie załącza aplikacji, tylko przyjmuje funkcje odtwarzacza.
"tryb odtwarzacza" to nie tryb, tylko aplikacja (przynajmniej taka jest w TJ37), w związku z tym trudno, żeby przejmowała kontrolę nad systemem (to system kontroluje aplikacje), i tak się też zachowuje jog dial który z kolei wykonuje akcje, jakie oprogramowane są w aplikacji.