Clie NR70/u jaki Memory Stick?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1548 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Clie NR70/u jaki Memory Stick?
« dnia: Luty 04, 2005, 17:52:10 »
Witam,

Mam następujące pytania:

1. Jaki Memory Stick mam dokupić do powyższego modelu, bo na aukcjach widzę jakieś 2 rodzaje, na jednum jest napisane "Magic Gate" i jest on zwykle tańszy, a na drugium "DUO" i jest droższy.

2. Czy nie robi różnicy, jakiej fimy Stick zakupię? Sony jest dosyć drogie, nieco taniej widziałem na przykład Sticki firmy "LEXAR" - czy będą pasowały?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

ES.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Clie NR70/u jaki Memory Stick?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2005, 18:13:07 »
Cytat: esteta
1. Jaki Memory Stick mam dokupić do powyższego modelu, bo na aukcjach widzę jakieś 2 rodzaje, na jednum jest napisane "Magic Gate" i jest on zwykle tańszy, a na drugium "DUO" i jest droższy.
Musisz kupić zwykłego Memory Sticka (nie Pro). Największa pojemność to 128mb, są też karty 2x128mb (czyli 2 w 1 - przełączane przyciskiem).

Cytat: esteta
2. Czy nie robi różnicy, jakiej fimy Stick zakupię? Sony jest dosyć drogie, nieco taniej widziałem na przykład Sticki firmy "LEXAR" - czy będą pasowały?
Będą pasować. Z innych firm to jeszcze SanDisk robi MS.

Clie NR70/u jaki Memory Stick?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2005, 19:05:12 »
Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie, nie będę zaśmiecał nowym wątkiem. Czy w wypadku w/w wymienionego modelu Clie jest możliwie połączenie z Internetem za pomocą komórki wyposażonej w podczerwień i portu podczerwieni w palmie? czy jest to gdzieś opisane (konfiguracja i tak dalej)?

Pozdr.,
ES

Clie NR70/u jaki Memory Stick?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2005, 22:25:39 »
jest mozliwe, zajrzyj do FAQ