ANKIETA.

  • 9 Odpowiedzi
  • 4065 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline johnny1836

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • X10... Lubię to!
  • Sprzęt: Sony Ericsson X10i
ANKIETA.
« dnia: Styczeń 27, 2011, 22:43:04 »
Witam
Od razu przepraszam za offtop. Otóż chciałbym Was userzy prosić o opinię na temat: Czy chcielibyście drugiego moderatora? Chciałbym nim bowiem zostać.
Nie zarzucam nic dotychczasowemu, ale mam pomysł na urozmaicenie działu i ozywienie go.
Chciałbym równiez prosić o zaufanie takiej osobie jak ja, mającej statystycznie nie wiele postów i danie mi chociaz "okresu próbnego".
Serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam bractwo userów i moderatorów.

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2011, 22:47:18 »
Jak na razie nie pokazałeś się z dobrej strony - tylko przeklejasz linki z innych portali.
Imho brak Ci obycia z tym systemem i doświadczenia. Poza tym uważam, że propozycja na moda powinna wyjść
do potencjalnej osoby od władz forum, a nie na odwrót.
Lost in universe.

*

Offline johnny1836

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • X10... Lubię to!
  • Sprzęt: Sony Ericsson X10i
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2011, 22:57:46 »
Oczywiście napisałem prośbę do administratora, czekam na odpowiedź.
To ze w jednym temacie wkleiłem link do innego portalu, owszem nie bylo najlepszym rozwiązaniem, ale tu chodzi o efektywność i przekazanie tego czym sie chcemy podzielić.
Zapewniam ze jako dodatkowy mod, nie będę burakiem i nie będę dawać ostrzerzeń zq byle co. Polska to państwo, w którym panuje wolność słowa. Natomiast zwroty i wyrazenia nie polityczne oraz lamanie podstawowych zasad netykiety będą tępione.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2011, 23:02:19 »
A ja ujmę to tak. Zwyczajem ale również zasadą na tym forum jest to, że moderator mianowany jest za osiągnięcia i wiedzę. Są to warunki konieczne, nie przyznajemy statusu moderatora "na zachętę". Status moderatora to też odpowiedzialność. Nie oznacza to jednak, że masz zamknięte drzwi, wręcz przeciwnie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś realizował swoje plany urozmaicenia działu - posiadanie statusu moderatora w niczym tutaj nie ułatwia sprawy. Jednym słowem - działaj! :)
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2011, 23:08:44 »
Odnosnie samego tematu:
  • Raz, ze nazwa idiotyczna i totalnie nic nikomu nie mowiaca.
  • Dwa, nie w tym dziale, co trzeba, bo takim jest wewnetrzny, a nie tematyczny.
  • Trzy, chcesz moderowac, a nie lapiesz nawet podstaw udzielania sie na forum? O zarzadzaniu juz nie wspomne...
Wracajac do meritum sprawy, tego glebszego, faktycznie moderatora dzialu Androida od czasu jak nim zostal jest malo i glownie zajmuja sie nim administratorzy oraz moderatorzy globalni. W kazdym razie takie odnosze wrazenie widzac rekacje na zgloszenia. Warto pomyslec nad dodatkowa osoba, niekoniecznie autorem tematu, ktorego po prostu nie znam (jakby nie patrzec slowo klucz), a wiec nie mam zdania, co do jego osoby.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline johnny1836

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • X10... Lubię to!
  • Sprzęt: Sony Ericsson X10i
Odp: ANKIETA. chciałbym zostać moderatorem
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2011, 23:48:20 »
Faktycznie nazwa tematu moze nie jest trafna.
Jak uwazacie. Przecież i tak nic nie tracę, aczkolwiek postaram się trochę, jak to ładnie napisałem, urozmaicić dział. Moje plany miały na celu wprowadzenie poddziałów takich jak: X10, X10 Mini i Mini Pro, Arc oraz Play. W tym wypadku troche dodało by dzialowi ładu i składu. Chcialem takze pousuwac stare, przeterminowane wątki.
No ale jak widać udać, się nie udało. Moze kiedys...
Dziękuję wszystkim za opinię,
Pozdrawiam

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:52:35 »
co do przedstawionych planów, to nie ma na forum zwyczaju usuwania starych wątków ani też moderatorzy nie decydują samodzielnie o utworzeniu poddziałów. Krótko mówiąc, nie tak wygląda praca moderatora jak to sobie wyobrażasz...

*

Offline Qklux

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • CS 1.6 addict
  • Sprzęt: LOOX_420 HTC_Hermes LG_Swift_L5
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2011, 01:31:21 »
Usuwanie  starych wątków? Już widzę te niezliczone pytania "czemu mam mniej postów na liczniku?".

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2011, 04:27:13 »
W tym dziale nie dzieje się znowu aż tak wiele, nie ma potrzeby dzielić tego na jeszcze mniejsze okruchy.
johnny1836 poczytałem sobie Twoje posty i powiem w skrócie - nie wnoszą nic do wątków w jakich się udzielałeś.
Tak więc brak wiedzy i poparcia jej w doświadczeniu + kiepska wizja moderowania tego działu skazują Cię
na razie na porażkę.
Lost in universe.

*

Offline johnny1836

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • X10... Lubię to!
  • Sprzęt: Sony Ericsson X10i
Odp: ANKIETA.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:27:33 »
Ok. Tak jak napisałem wcześniej, nic nie tracę.

Dzięki jeszcze raz za podzielenie się opinią,
Pozdrawiam

Połączone: Lipiec 09, 2011, 21:22:09
Dziękuję za realizację mojego planu -.-
Zapraszam po więcej pomysłów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 21:22:09 wysłana przez revanmj »