Oglądanie filmów na smarcie

  • 3 Odpowiedzi
  • 2059 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oglądanie filmów na smarcie
« dnia: Czerwiec 19, 2008, 23:45:31 »
wiec tak: chcialbym na swoim telefonie c600 ogladac filmy  :) w zwiazku z tym pytam was jaki jest najlepszy program do tego posiadam tcmp 81 powiedzmy ze moze byc ale jeszcze do tego potrzebowal bym program ktory zmnieni mi wielkosc filmu na 320/240 mam taki: PocketDivXEncoder_0.3.60 uwazam ze jest on do niczego  :) jesli by ktos znal lepszy prosze o podanie linku ewentualnie nazwy  :) a i czy potrzebuje jakis kodekow zebym mogl ogladac? jesli tak to jakich?  :)
teraz sprawa audio: czytalem tu na forum ze ktos polecal program SRS WOWHD mam go ale nie chce dzialac ponoc lepszy dzwiek byl a i jaki polecacie odtwarzacz slyszalem ze pocket player dobry ale niestety platny  :( wiec co mi polecacie do polepszenia dzwieku w mojej spvce  :)
z gory dzieki za odpowiedzi  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2009, 15:18:29 wysłana przez revanmj »

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: audio video
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2008, 23:49:11 »
(...)ale jeszcze do tego potrzebowal bym program ktory zmnieni mi wielkosc filmu na 320/240 mam taki: PocketDivXEncoder_0.3.60 uwazam ze jest on do niczego  (...)

Polecam Spb Mobile DVD, jest niestety płatny.
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: audio video
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2008, 19:45:44 »
Przecież kina domowego z telefonu nie zrobisz...
Tcpmp jest chyba najlepszym odtawarzaczem filmów na pocketa chociażby dlatego, że ma w sobie kodeki, a pocketdivxencoder ma wszystkie potrzebne funkcje, do przystosowania filmu na pockety/smarty.

*

Offline qmichalq

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
    • Michał Tuszyński
  • Sprzęt: Omnia HD
Odp: audio video
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2009, 00:34:20 »
nic lepszego jak Tcpmp nie znajdziesz