wywalcie mmsy jak niekorzystacie! zywotnosc baterii

  • 2 Odpowiedzi
  • 964 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline yami1

  • *
  • 71
wywalcie mmsy jak niekorzystacie! zywotnosc baterii
« dnia: Styczeń 14, 2005, 22:20:31 »
hardresetu dokonalem okolo 1 w nocy 12.01.2005 :P teraz do pierwsszej brakuje 3 godziny,, wiecie co jest ciekawe? telefon byl podlaczany do kompa [a co za tym idzie adowany ostatni raz] okolo 11 rano tego samego dnia co reset byl robiony, i co w tym ciekawego pewnie sie wiekszosc z was zastanawia, otoz: nic nieinstalowalem tylko file menager i programik do goladania obrazkow [wraz z kamera] z mms zrezygnowalem z powodu objetosci 19xxkB [~2MB!!] a zresetowalem bo niechcialo mi sie katalogu ispm sprzatac a potrzebowalem tam miejsca [prawie wszystkie programy zostaly na mmc] w isp mam teraz wolne 7.04MB telefon wlacza sie szybciej [mniej programow sie uruchamia] i bateria... niebyla ladoana az do teraz.. i nebedzie ladowana do jutra napewno!! aktualnie mam 72% wedlug sp task menager, minelo 36 godzin od ostatniego ladowania! co jest grane!!! spojrzalem na baterie tylko dlatego zeby mi telefon jutro na miescie numeru nie wyciol, chialem go ladowac a tu 72%!!!!!!! to niemal 1% na godzine [na noc wlaczam airplane], wydaje mi sie ze to przez mmsy bo pierwszego dnia gdy dostalem telefon nic nieinstalowalem z braku czasu a tez dzialal krutko, nich ktos to sprawdzi prosze

wywalcie mmsy jak niekorzystacie! zywotnosc baterii
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2005, 16:42:45 »
nie wszyscy mogą się domyśleć jaki masz telefonik. Napisz o jakim modelu mówisz.

*

Offline yami1

  • *
  • 71
wywalcie mmsy jak niekorzystacie! zywotnosc baterii
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2005, 16:34:23 »
przepraszam, mpx200,

teraz mam 80% bateri a byla ladowana 27godzin temu
[skonczyla sie ladowac kolo 13 w sobote]