Mapopolis

  • 10 Odpowiedzi
  • 1603 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mapopolis
« dnia: Luty 15, 2005, 12:17:49 »
Witam
czy ktoś z was ma moze jakis przyklad mapy w mapopolis ?
Zainstalowałem na SPV E100 mapopolis i po wgraniu plików *.mlp pisze mi ze nie ma map.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Mapopolis
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2005, 12:32:32 »
Mapy mozesz sciagnac w wersji demo osobno. wtedy je mapopolis zobaczy
http://www.mapopolis.com/getmaps.jsp?s=1108467519546828&p=&q=6
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

Mapopolis
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2005, 15:15:44 »
dokladnie..demo mozna sciagnac z mapopolis.com..ja zreszta wlasnie wczoraj zainstalowalem ten program..ale pytanie podstawowe brzmi: czy istnieja mapy polski obslugiwane przez mapopolis? kiedys w podobnym watku nasz admin wyrazil przypuszczenie ze sprzedawane na allegro spv sa wyposazone w emape i mapopolis..czy ktos ma emape zeby to sprawdzic?? tzn zeby sprawdzic czy mapy z emapy zadzialaja pod mapopolis smartphone..

jeszcze cos..jesli odpalimy na mapopolis mape..to natychmiast po skonczeniu uzywania nalezy wylaczyc aplikacje..w innym razie baterai blyskawicznie sie rozladuje..wystarczy jakies 5-6h

Mapopolis
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2005, 15:53:54 »
ja kupiłem na allegro spv telefon, ale mapa to jest zwykły GIF. pod programem itube. natomiast znalazłem mapy czesci miast polskich z gps, ktore mozna konwertowac, ale mi mapopolis wyswietla komunikat ze nie obsługuje od wersji 3,37

Mapopolis
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2005, 17:38:05 »
czyli nie masz w tej mapie np wyszukiwania ulic jak rozumiem?? czy ten itube jest gdzies do sciagniecia?

Mapopolis
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2005, 17:42:48 »
dokładnie tak jak mówisz, ale tez nie do konca. Jest to program z mapą paryskiego metra, i jest baza ulic i przystanków metra, program nawet potrafi szukać drogę i płynnie przesyuwa znacznik po mapie. Jednak mapa, ktora ja mam to wgrany gif z mapa miasta. Aczkolwiek w chwili olnego czasu poprobuje edytowac te pliki, moze cos sie uda zrobic, np wrzucic pozycje z gps jako wspolrzende ulic.
program mam w wersji instalacyjnej, z tego cowiem jest darmowy.

Mapopolis
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2005, 18:12:53 »
no tak..mapa paryza londynu..moze nawet moskwy...a warszawa krakow poznan?? hmm..ja sciagnalem jakies demo mapy do mapopolis i dobrze dziala..tylko po co mi mapa regionu calbria we wloszech??:D dlatego ciekaw jestem czy ta emapa ktora korzysta z mapopolis pod pda zadziala tez na mapopolis ze smartphone?? w vobisie w cenniku jest cos takiego jak emapa polski na treo..kosztuje niecale 10zl chyba ze to jakas pomylka;) w kazdym razie za ta kase to warto poeksperymentowac i pewnie w wolnej chwili to zrobie..choc najmilej by bylo jakby jakis posiadacz emapy udostepnil jakakolwiek mapke do testow..ja jestem sklonny zaplacic za ten program w sklepie ale tylko jesli bedzie dzialal i to w sensowny sposob

Mapopolis
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2005, 19:08:26 »
A czy pliki od Emapy by nie pasowały ja mam na ipaq mapy całego kraju nazywa sie to jakoś Emapa PDA Navigator czy jakoś tak.
Program mam swoją nazwę pudełkową a i tak wszystko stoi na mapopolisie tylko rozszerzenia plików są inne bo ***.mlp
Ktoś wie może czy to zagra :)

Mapopolis
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2005, 20:51:07 »
to ja chce te mlp jesli mozna, bo one działają pod mapopolis.

Mapopolis
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2005, 21:12:20 »
nie dzialaja...sherod..powiedz jaka masz wersje mapopolis..jesli powyzej bodajze 3.27 to zapomnij...te mapy nie dzialaja na mapopolis powyzej tej wersji..a ty pewnie masz ta sama wersje mapopolis co ja czyli ponad 4..mapopolis znajduje taka mape ale jej nie otwiera...jesli znajdziesz jaka stara wersje mapopolis dla smartphone (o ile takowa istnieje) to daj znac..albo jakis konwerter map zeby mapy dzialay pod nowsza wersja

Mapopolis
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2005, 17:50:42 »
poddalem sie..nie dosc ze nie ma map to jeszcze okazuje sie ze z nieznanych przyczyn po zainstalowaniu mapopolis telefon nie wytrzymuje nawet 12h na baterii..zaznaczam ze mapopolis jest wylaczony..nie wiem dlaczego ale samo jego istnienie powoduje bardzo duze utraty energii