Dziwny problem z aplikacjami

  • 5 Odpowiedzi
  • 1368 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziwny problem z aplikacjami
« dnia: Sierpień 06, 2006, 05:01:52 »
Witam wszystkich na forum :)  To mój pierwszy post i już prosze o pomoc.  :S  Od niedawna jestem właścicielem SPV C500 i jak to na początku chciałem zainstalować pare aplikacji. Poczytawszy uważnie forum zdjąłem blokade microsoftu a nawet simlocka. Bez wiekszych problemów zainstalowałem TCMP czy Total Commandera. Problem natomiast spotkał mnie przy kilku innych aplikacjach. Chodzi m. in.  o Fizz travel (trial ze strony), Clear Vue Suite (czytnik Offica) i Wormsy. Wszystkie te aplikację próbowałem instalować z kompa przez active synca. O ila na pc wszystko było w normie, to na smartphonie pojawił się komunikat że cab ściągnięty pomyślnie i instaluje się teraz. No i koniec. Ikonka się kręci (czekałem 30 min) i nic. W końcu wyjąłem baterie. Po ponownym włączeniu urządzenia i próbie instalacji innego oprogramowania nagle włącza się instalator tego wcześniejszego który nie chciał się zainstalować. I wygląda na to (wygląda bo sprawdziłem dzisiaj tylko z Clear Vue Suite) że gdy wybieram instalacje na karcie to wychodzi lipa a gdy na telefonie to instaluje się poprawnie. Dodam że gdy uruchamiałem np. dooma z karty to wszystko było ok (dooma wystaczy uruchomić nie trzeba instalować) Inne aplikacje instalowałem na karcie i było ok. Wygląda też na to, że problem występuje tylko z większymi (kilkumegowymi) aplikacjami/grami. Hard reset już robiłem. Ktoś ma jakieś pomysły o co może chodzić? BTW Czy można jakoś zapisać ustawienia gprs, mms itd. żeby nie wpisywać tego od nowa po każdym hard resecie. Telefon pracuje na oryginalnym polskim romie z windows 2003 se od (ówczesnej) idei. Będe bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Dziwny problem z aplikacjami
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2006, 10:42:55 »
Sprobuj sformatowac karte programem SP task manager.

*

Offline Pele^^

  • ****
  • 588
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pele.go.pl
  • Sprzęt: °SE_W995 °NDS_Lite
Dziwny problem z aplikacjami
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2006, 16:29:33 »
Cytat: "pryngiel"
Sprobuj sformatowac karte programem SP task manager.

albo bezpieczniej przez czytnik kart w PC  ;)
°Sony Ericsson W995 + R1HA035 CID 81 RED + RODRIGUEZ HDX 3.0 FINAL + Sennheiser MX 760 + Sandisk MemoryStick Micro 8GB 
°Nintendo DS Lite + EDGE DS + Kingston MicroSD 2GB

... T-Mobile SDA -> SPV C600 -> SE D750i -> SE K550i - SE K810i -> SE W995

*

Offline Holender

  • **
  • 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C500 wm5.0; HTC Prophet wm6.0; SE J300i :D
Re: Dziwny problem z aplikacjami
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2006, 21:37:29 »
Cytat: "adamus2001"
BTW Czy można jakoś zapisać ustawienia gprs, mms itd. żeby nie wpisywać tego od nowa po każdym hard resecie.


nie da sie, ustawienia mms itp trzeba po kazdym hardresecie ustawic ponownie

Dziwny problem z aplikacjami
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2006, 22:37:28 »
Dzięki za odpowiedzi. Jutro spróbuje i napisze jak wyniki, na wypadek gdyby miał ktoś podobny problem.

Działa!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2006, 15:26:34 »
Właśnie sformatowałem karte SP Task Manegerem i faktycznie - działa. Wormsy chodzą z karty. Z komputera nie mogę na razie formatować bo nie mam przejściówki z mini sd na full size sd. Dzięki!