Nie zginął komuś Medion 95900?

  • 3 Odpowiedzi
  • 3659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie zginął komuś Medion 95900?
« dnia: Marzec 15, 2008, 16:06:24 »
Znalazłem na bardzo podejrzanej aukcji w/w urządzenie.

Ponieważ są to moje domysły, nie chcę robić problemów sprzedającemu, bo być może się myle,
jednak zamieszczam opis:

Sprzedam nawigacje Medion 95900 w super stanie ale nie wiem czy sprawna,gdyz nawigacja znajdowala sie w samochodzie ktory zostal sprowadzony.Nigdzie nie jest popekana.Nie mam jak jej sprawdzic gdyz nie posiadam do niej ładowarki.W zestawie nawigacja ,rysik i czesc uchwytu mocujacego.Nawigacje sprzedaje jako USZKODZONĄ .Nie przyjmuje zwrotow i negatywow.Odpowiem na kazde pytanie prosze pisac na poczte.



*

Offline typowy1

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Habakuk RLZ
    • Minihackers Site - Tips, Tricks & Help
  • Sprzęt: GIGABYTE Gsmart MW700 - prawdopodobnie
Odp: Nie zginął komuś Medion 95900?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2008, 18:59:39 »
możliwe, że na prawdę ktoś to w aucie znalazł. Znajomy handluje autami używanymi i znalazł już min Game Boy, zestaw do golfa, parę iPodów/odtwarzaczy mp3, o komórkach nie mówiąc- można tego na kilo liczyć. to się często zdarza.

p.s.
sorry za odgrzewanie topica

*

Offline misbond

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie zginął komuś Medion 95900?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2008, 12:27:32 »
zgadzam się z typowym ostatnio w przyczepie kempingowej którą ściagnełem znalazłem teleobiektyw nikora który doskonale przypasował do mogego sprzętu, wartość obiektywu była równowartością kasy jaką zapłaciłem za kemping :-)

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Nie zginął komuś Medion 95900?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2008, 18:03:02 »
możliwe, że na prawdę ktoś to w aucie znalazł. Znajomy handluje autami używanymi i znalazł już min Game Boy, zestaw do golfa, parę iPodów/odtwarzaczy mp3, o komórkach nie mówiąc- można tego na kilo liczyć. to się często zdarza.

Ja mam znajomego co sprowadza używaną odzież z Niemiec, Belgii, Holandii. O tym co można znaleźć w kieszeniach spodni czy marynarek można napisać książkę. Niedawno w wewnętrznej kieszeni marynarki była Nokia N95 z kartą TMobile :-))

P.S. Sroki za odgrzanie tematu ale tak mi się właśnie skojarzyło.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5