zniknęły ustawienia z menu start!

  • 4 Odpowiedzi
  • 1172 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zniknęły ustawienia z menu start!
« dnia: Wrzesień 28, 2008, 21:32:54 »
Witam.Może ktos z forumowiczów miał podobny problem-po zainstalowaniu Pocet Mechanik zniknął mi pasek z ustawieniami w menu start.Po deinstalacji programu pasek nie wrócił?.Jak mozna go odzyskać bez HR?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: zniknęły ustawienia z menu start!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2008, 22:03:54 »
Poszukaj, było na forum...

Odp: zniknęły ustawienia z menu start!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2008, 22:24:45 »
szukałem lecz nie wiem w jakim wątku.Może jakaś podpowiedź?   :mrgreen:

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: zniknęły ustawienia z menu start!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2008, 00:02:20 »
Wyjątkowo podpowiem, bo odczuwam, że czytelnicy działu Omnia mają jakiś ogólny problem z szukaniem...

1. Kliknij najpierw na "Strona główna" lub na "PDAclub.pl" w ścieżce, którą zapewne widzisz powyżej i poniżej tego wątku: "PDAclub.pl > Windows Mobile - palmtopo-telefony z okienkami Pocket PC / WM Professional > Samsung > SGH-i900 (Omnia) > Wątek: zniknęły ustawienia z menu start!"

2. A następnie wpisz w okienku "Szukaj" na przykład takie słowa: ustawienia menu start   ... i kliknij szukaj.

3. I na koniec mała podpowiedź - to że problemy opisane w wynikach wyszukiwania, które zobaczysz będą zapewne dotyczyć innych urządzeń nie ma większego znaczenia. WIĘKSZOŚĆ PROBLEMÓW jakie pojawiają się w dziale Omnia dotyczą Windows Mobile a nie samego urzadzenia!

Polecam podobną procedurę pozostałym świeżoupieczonym użytkownikom Omni - zrozumcie: Wasz PDA to nie jakiś wyjątkowy przybysz z innej planety - to po prostu KOLEJNE urządzenie z Windows Mobile, dla którego problemy są znane od dawna i opisane na tym forum!


LUDZIE, ZACZNIJCIE SZUKAĆ!!

PS. Przepraszam moderatorów za krzykliwą czcionkę, ale już ręce mi opadają....
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

Odp: zniknęły ustawienia z menu start!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2008, 04:52:26 »
Dzieki!Po prostu nie sadziłem,iż należy szukać tematu w dziale ogólnym.Fakt masz rację problem nie dotyczy tylko omni,a ogólne WM.