Touch player - jak odtworzyc całą płytę/ lub jak usunąć ten program

  • 2 Odpowiedzi
  • 1157 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

No nie daje rady. W mojej omni i900 mp3 z automatu odtwarza touch player. Tyle że jest to tak cudowny program, ze mogę w nim odtworzyć 1 piosenkę, a nie widzę nigdzie opcji dodawania do odtwarzania całej płyty. Najchętniej to bym wogle wywalił ten program ale nie bardzo wiem jak. Jak wchodzę w ustawienia/system/usun programy to tam wogle nie pokazuje programów do usuwania..
 Doradźcie coś jakim sposobem odtwarzać całe płyty? Może da się przypisać pliki mp3 do odtwarzacza windowsmedia player (bo tu nie ma problemu z dodaniem całych płyt).
Dzieki za pomoc

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Touch player - jak odtworzyc całą płytę/ lub jak usunąć ten program
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2011, 11:37:06 »
Doradźcie coś jakim sposobem odtwarzać całe płyty? Może da się przypisać pliki mp3 do odtwarzacza windowsmedia player (bo tu nie ma problemu z dodaniem całych płyt).
W TouchPlayer opcja 'Menu'->'Update' nie działa?


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline adam.broda

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawie ja.
  • Sprzęt: SGH-i900 Omnia 8+8GB
Odp: Touch player - jak odtworzyc całą płytę/ lub jak usunąć ten program
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2011, 18:16:25 »
...ze mogę w nim odtworzyć 1 piosenkę, a nie widzę nigdzie opcji dodawania do odtwarzania całej płyty...
Touch Player w znacznym stopniu wykorzystuje kody id3v (tagi). Przy ich pomocy można zrobić praktycznie "wszystko" z odtwarzaniem muzyki. Polecam programik Mp3tag do porządkowania tagów na PC.
Kto pyta ten błądzi. I kwita. (S. J. Lec)