0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
WitamA co myślisz o dźwięku w Omni? Moja żona (jej urządzenie) b. narzeka głównie na głośność i jakość dźwięku w słuchawkach. Porównuje to do swojego S-E k750 i jest poprostu b. cicho.Udało ci się zainstalować ten sterownik?Pzd
chyba ze ci nie pasuje poziom glosnosci ale to mozna zmienic wklepujac kod *#0002*28346#
Cytat: javman w Październik 22, 2008, 23:44:27chyba ze ci nie pasuje poziom glosnosci ale to mozna zmienic wklepujac kod *#0002*28346#hmm, dobry ten kodzik tylko żeby nie naknocić, jest kilka parametrów odpowiadających za głośność np słuchawek?mniemam, że menu/talking/earjack i tam jest HP(04), RX(16), MPBST(22), MVOL(0E), MHVOL(10) i TX(08)i teraz bądź mądry i wybierz tę właściwą i podkręć by grało tak np. o 2 kreseczki głośniej?
Menu => normal => Handset ( zmieniamy ustawienia głośniczka i przetwornika cyfrowo-analogowego ) - można ustawić DAC = 0dB , SPK = -3dB ( przy 0dB troche już głosniczek może nie wyrabiać... )Menu => normal => HeadSet ( zmiana ustawień zestawu słuchawkowego - pewnie wszyscy na to czekali ) - można ustawićDAC => 0dB ( troche się zwiększają szumy własne kodeka ale jest dużo głośniej )HP => 0dB ( wzmocnienie wzmacniacza , jak widać był mocno ograniczony bo 4x ciszej ( -6 dB ) pewnie przez przepisy unijne )RVOL => 0dB ( było -1,5dB z racji, że oryginalne słuchawki są asymetryczne i trzeba było wyrównać wzmocnienie )Można też zmienić ustawienia podczas rozmowy, camery itp... polecam się troche pobawić Muzyka gra xtra głośno ( jak w p990i po patchu na głośność ) , a rozmowy są czyste, mocne i zrozumiałe.
ale i tak chciał bym ten equalizer.
Wysłany przez: knodr SRS WOW działa to na omni , mi pisze ze cos tam load ... i ze zostanei zamknieta . Wogole nie ma dzwieku
Wysłane: Październik 22, 2008, 23:44:27Wysłany przez: javman srs na omni mogą powiesic fona...
A ja uzywam CorePlayera i SBH-500 Samsung'a i jestem w 120% zadowolony. A Jestem uczulony na zla jakosc muzyki.