MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie

  • 327 Odpowiedzi
  • 92018 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 26, 2008, 22:15:38 »
U mnie pomogło wgranie thema dostosowanego w 100% do omni .Z tego co zauważylem nie wszystkie są  poprawnie przygotowane ,stąd problem .Tez znalazlem kilka ciekawych tematów ,które nie posiadają takiej przypadłości .pewnie można to jakos samemu poprawić ,trzeba  użyć programu do edycji tematów ,ale w tej sprawie sie nie wypowiadam ,ponieważ nie mam doświadczenia i czasu na takie zabawy.

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 27, 2008, 13:59:03 »
Uważajcie na to najnowsze wydanie ROMu z Minlla 04, miałem przed chwilą
wywalenie Manilli, jakby nie istaniała w systemie, wyłączyła się poprostu
i jedyne co pomogło, to HR. Potem mozolne ustawienie wszystkiego od nowa.

Tydzień wszystko działało wysmienicie, a dzisiaj przy wygaszonej dostałem
sesemesa i jak się wybudziła, to już bez nakładki, goły WM. To tak informacyjnie.
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 29, 2008, 17:38:12 »
nie wiem czy u kogos nastapila podobna zmiana ,ale u mnie po wgraniu romu z MANILA 2D, telefon  ZNACZNIE lepiej lapie zasieg. naprawde  roznica jest powazna. nie wiem czy nie nalezalo by tego obwiescic ,  zakladajac nowy temat , bo nie wszyscy tu zagladaja , a wielu osobom by pomoglo.

*

Offline Delfinnn

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 29, 2008, 18:48:35 »
nie wiem czy u kogos nastapila podobna zmiana ,ale u mnie po wgraniu romu z MANILA 2D, telefon  ZNACZNIE lepiej lapie zasieg. naprawde  roznica jest powazna. nie wiem czy nie nalezalo by tego obwiescic ,  zakladajac nowy temat , bo nie wszyscy tu zagladaja , a wielu osobom by pomoglo.
To wszystko zależy od tego jaki ROM miałeś wcześniej.. Pewnie brandowany Oranga/Plusa a te nie są zbyt dopracowane. Równie dobrze mogłeś zmienić na np. DTHJ9 czy SAHJ3 i mogłoby pomóc tak więc nie ma sensu zakładać nowego tematu.. Zresztą jeśli komuś zależy na dopieszczeniu komórki to i tak wgra nowy ROM :)

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 29, 2008, 23:54:01 »
mam taki problem, zainstalowalem M2D04 wszystko smiga cacy, wgrałem nowe themy i po wczytaniu jednego z nich ekran startowy tam gdzie sa te przewijane ikonki to nie sa one na samym dole tylko pod kalendarzem, wszystko na siebie nachodzi. miedzy ikonakmi a menu jest czarny 3 cm pasek

jak zrobić zeby było jak na poczatku
byc moze tu : http://www.modaco.com/content-page/274993/manila2d-mobilematt-themes-for-omnia/page/340/
ktos odpowie , bo zadalem to samo pytanie i czekam na odpowiedz
Na przyszłość trzeba wykonać beckup skina i ustawień Manilli 2D w M2D Customizer ( zakładka Restore).Polecam na przyszłość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 10:48:19 wysłana przez forester »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 30, 2008, 09:35:04 »
Może to już gdzieś było ale czytając forum pogubiłem się.
Więc pytam w imieniu wszystkich zielonych
Mam omnie z wgranym M2D03hotfix1
I wersje softu w tel.
PDA       i900DTHJ9/M2D03
PHONE  i900BVHH6
Czy zalecacie zmianę romu a jeżeli tak to na jaki i może podacie jakiegoś linka
czy mógłby ktoś opisać np
Taki MD2 najlepiej działa z takim romem pobranym z stąd a ta wersja MD2 najlepiej działa z tym romem
Tak dla łatwiejszego orientowania się  co z czym najlepiej wgrywać
PS
Po wgraniu M2D przy włączaniu telefonu pokazuje mi sie tel z żółtym trujkącikiem
Co to oznacza i co z tym zrobić ??

*

Offline oszolom6

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to TEXAS
  • Sprzęt: Omnia 16GB, E90, E51
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 30, 2008, 10:25:03 »

mam taki problem, zainstalowalem M2D04 wszystko smiga cacy, wgrałem nowe themy i po wczytaniu jednego z nich ekran startowy tam gdzie sa te przewijane ikonki to nie sa one na samym dole tylko pod kalendarzem, wszystko na siebie nachodzi. miedzy ikonakmi a menu jest czarny 3 cm pasek

jak zrobić zeby było jak na poczatku

Na przyszłość trzeba wykonać beckup skina i ustawień Manilli 2D w M2D Customizer ( zakładka Restore).Polecam na przyszłość.

ha probowałem i tego, zaraz po zainstalowaniu (ponownie ten sam rom) wszedlem w ustawienia i zrobilem backup. Nie pomogło. Po wgraniu nowego thema sytuacja była taka sama, a próba przewrócenia domyslnebo z backupa miala taki sam rezultat. them był uciety i nie dopasowany do ekranu.

wrescie grałem 03fix i został domslny niebieski :)

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 30, 2008, 15:09:40 »

mam taki problem, zainstalowalem M2D04 wszystko smiga cacy, wgrałem nowe themy i po wczytaniu jednego z nich ekran startowy tam gdzie sa te przewijane ikonki to nie sa one na samym dole tylko pod kalendarzem, wszystko na siebie nachodzi. miedzy ikonakmi a menu jest czarny 3 cm pasek

jak zrobić zeby było jak na poczatku

Na przyszłość trzeba wykonać beckup skina i ustawień Manilli 2D w M2D Customizer ( zakładka Restore).Polecam na przyszłość.

ha probowałem i tego, zaraz po zainstalowaniu (ponownie ten sam rom) wszedlem w ustawienia i zrobilem backup. Nie pomogło. Po wgraniu nowego thema sytuacja była taka sama, a próba przewrócenia domyslnebo z backupa miala taki sam rezultat. them był uciety i nie dopasowany do ekranu.

wrescie grałem 03fix i został domslny niebieski :)
Radzę kolego zrobić Backup M2D Theme bo ten fix może nie zadziałać jak dalej będziesz wgrywał nieprzeskalowane tematy to podmieni ci w Windzie pliki oryginalne i znowu będzie klopsik.Podejrzewam, że robiłeś po instalacji tylko backup M2d settings a to nie wystarczyło?
Pozdrawiam

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 30, 2008, 16:22:00 »

Jeszcze jedno pytanie: zainstalowałem m2d04 i gdy naciskam na ekranie głównym zegar to włącza się taka małoczcionkowa wersja zegara itp. W programach jest jeszcze taki budzik z niebieska ikona zegara, który w poprzedniej wersji tego moda był właśnie pod zegarem na ekranie głównym. Otóż przyzwyczaiłem się do tamtej wersji, czy jest możliwość żeby to spowrotem ustawić ?

dołączam sie do pytania

Tak w ogóle to witam wszystkich. Śledzę forum już dłuższy czas aż zdecydowałem wgrać soft m2d04 no i o poszło gładko. Dzięki za poradnik. Faktycznie soft jest dużo lepiej dopracowany niż ten oryginalny jaki miałem  z Plusa.

Mam tylko mały problem. W menu start jest skrót do Settings - początkowo działał - czyli jeden dzień, po czym przestał działać i nie mogę wejść do panelu starowania ustawieniami. Czy ktoś miał taki sam problem? Zrobię HR i zobaczymy czy znów po jakimś czasie przestanie działać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 16:57:57 wysłana przez copymaker »

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 30, 2008, 17:15:00 »

Jeszcze jedno pytanie: zainstalowałem m2d04 i gdy naciskam na ekranie głównym zegar to włącza się taka małoczcionkowa wersja zegara itp. W programach jest jeszcze taki budzik z niebieska ikona zegara, który w poprzedniej wersji tego moda był właśnie pod zegarem na ekranie głównym. Otóż przyzwyczaiłem się do tamtej wersji, czy jest możliwość żeby to spowrotem ustawić ?

dołączam sie do pytania

Tak w ogóle to witam wszystkich. Śledzę forum już dłuższy czas aż zdecydowałem wgrać soft m2d04 no i o poszło gładko. Dzięki za poradnik. Faktycznie soft jest dużo lepiej dopracowany niż ten oryginalny jaki miałem  z Plusa.

Mam tylko mały problem. W menu start jest skrót do Settings - początkowo działał - czyli jeden dzień, po czym przestał działać i nie mogę wejść do panelu starowania ustawieniami. Czy ktoś miał taki sam problem? Zrobię HR i zobaczymy czy znów po jakimś czasie przestanie działać.

Używam tego sofu od początku jak wyszedł i nie miałem takiej sytuacji jak opisujesz z ustawieniami w manu startowym.Jeżeli zrobisz HR i sytuacja się powtórzy to radzę wgrać ten ROM jeszcze raz zaznaczając dodatkowo formatowanie pamięci bo być może są tam jakieś śmieci z Plusa co gryzą sę z tym softem powodując takie problemy.Oczywiście są to moje hipotetyczne podejrzenia ponieważ ja mam moją Omnie bez softu brandowanego od urodzenia bez simlocka i mam o wiele mniej problemów niż wszyscy inni użytkownicy na tym forum z Omnią od naszych kochanych operatorów.
Pozdrawiam.

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 30, 2008, 18:46:57 »
Czy znacie taki trik z podmianą tapety w Manilli 2D po zmianie tematu:
Po zmianie tematu zostaje nam tło z poprzedniego tematu na pulpicie Windowsa i w temacie ( czyli tło pod menu Start) jak na zrzucie:


Rozwiązanie jest takie, że w zakładce ustawienia Manilli 2D zmieniamy na dowolną tapetę i następnie jeszcze raz klikamy na ustawienia - tapeta -czy chcesz użyć domyślnego tła?-Yes.... imamy dowolną tapetę z każdego skina Manilli 2D.
Jak to wygląda na zrzutach jest niżej.Prawdopodobnie Ameryki nie odkryłem, ale może komuś mniej doświadczonemu coś pomoże.....
Pozdrawiam.




« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 19:00:55 wysłana przez forester »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 30, 2008, 18:56:29 »
Witam,
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Omni drogą wymiany towarowo-pieniężną. Dziwiło mnie że bateria trzyma 1 dzień jak na takie urządzenie. Wyczytałem na forum, że często gęsto wina softu. No to wymienię. I tu pojawiło się pytanie. Wymienić ale na co ? 2h spędziłem na wertowaniu tego forum i mam mętlik. Czy ktoś mógłby mi w lekko ten bajzel uporządkować ? Tzn. którą wersję ROM`u zainstalować. Najnowszą ? Tą z fix`em? czy jeszcze jakaś inną ?

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 30, 2008, 19:10:08 »
Witam,
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Omni drogą wymiany towarowo-pieniężną. Dziwiło mnie że bateria trzyma 1 dzień jak na takie urządzenie. Wyczytałem na forum, że często gęsto wina softu. No to wymienię. I tu pojawiło się pytanie. Wymienić ale na co ? 2h spędziłem na wertowaniu tego forum i mam mętlik. Czy ktoś mógłby mi w lekko ten bajzel uporządkować ? Tzn. którą wersję ROM`u zainstalować. Najnowszą ? Tą z fix`em? czy jeszcze jakaś inną ?
Ostatni najnowszy Rom wersja lite z zainstalowaną Manilla 2D oczywiście angielski (wersja w opisie mojego profilu)  wg mnie jest najlepszy.
http://rapidshare.com/files/166665676/i900_M2D04_PaS08.rar
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 19:22:17 wysłana przez forester »

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 19:43:59 wysłana przez Kendzik »

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 30, 2008, 19:54:12 »
Wersja Lite to jest ta co w tutaj prezentują http://www.modaco.com/content/i900-omnia-rom-discussion/274737/update-24-nov-08-custom-rom-manilla2d-with-alternate-landscape-dxhk1-m2d04/ ta m2d04?
Kolego powinieneś uważniej czytać ten Rom ma już "manilkę" i pobieraj z tej strony co podałeś lub z rapida podanego przeze mnie.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 30, 2008, 19:58:05 »
Kolego powinieneś uważniej czytać

Wiem. Za późno przeczytałem. Przepraszam :)

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 01, 2008, 01:23:25 »
Kolego forester skąd masz taką fajną tapetkę, szukałem jej bo widziałem na modaco zrzuty ale nigdzie nie mogłem znaleźć.
Pzdr.

*

Offline virtua

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atv Polska
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 01, 2008, 09:14:05 »
Witam!

również dołączam się do pytania do kolegi forestera skąd zdobył takiego skina i tą tapetę?

od dłuższego czasu przekopuje zasoby sieci i nie mogę namierzyć nic więcej tylko screeny...

będę wdzięczny za info ;-)
Nadal HTC HD2 ;-)

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 01, 2008, 09:56:15 »
Koledzy ten temat do Manilli 2D zrobiłem samodzielnie w bardzo prosty sposób podmieniając w rozpakowanym temacie pliki graficzne oczywiście z odpowiednimi nazwami oraz przeskalowane do rozdzielczości naszej kochanej Omni.Pliki graficzne były udostępnione na forum.xda-developers.com.
Zastanawiam się czy nie złamię prawa autorskiego zamieszczając na forum gotowy temat lub tylko same pliki graficzne bez pozwolenia autora?
Zaryzykuję i podaję namiary oraz załączam projekt.
PS
Drodzy Modowie copymaker lub javman usuńcie mój post jeżeli przekroczyłem granicę.
Pozdrawiam.
Tutaj cały skin skasuję tego linka bo nie jestem pewien czy autor zgodziłby się na dystrybucję; forester może skontaktuj się z autorem i zapytaj... [copymaker]
Koledzy jak widzicie nasz szanowny mod czuwa i chwała mu za to.
Zrobimy tak podaję link do forum z tym skinem przed moją modyfikacją  a wy jak chcecie to tylko rozpakujcie ten temat i podmieńcie plik z paczki a następnie z powrotem zip.Myślę, że to będzie OK?
Tutaj link http://www.modaco.com/content-page/274993/manila2d-mobilematt-themes-for-omnia/page/120/ do forum modaco ze skinem o nazwie M2D_Diamond.zip
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 21:14:59 wysłana przez forester »

*

Offline virtua

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atv Polska
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:00:03 »
dziękuje bardzo!

zignoruj proszę posta jakiego posłałem do ciebie na priv...

jak rozumiem wystarczy przekopiować podane pliczki do katalogu windows?

a na jakim skinie to bazuje?
Nadal HTC HD2 ;-)

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:19:38 »
Podziękowania dla Fostera za małe wyprowadzenie z błędu.

Na moim urządzeniu od rana hula nowy rom: i900DXHK1/M2D04

Pierwsze wrażenie:
Przed flash`owaniem bateria ok 10% po operacji 90% (na pierwszy rzut oka widać że problem z baterią lekko się rozwiązał. Zobaczymy co dalej)
Następna sprawa to, że GPS łapie sygnał baaaardzo szybko. Wcześniej rzadko udawało mu się złapać a jak już to działał bardzo kiepsko.
Niestety z auto rotacji musiałem zrezygnować bo np. podczas pisania sms`a ekran jak sie obrócił to zamykało mi "edytor" :(
Już ktoś o tym wspominał. Podczas słuchania muzyki nie moge wygasić ekranu bo nie odtwarza następnego utworu.
Soft ma parę nie dociągnięć ale jak to zawsze bywa na początku. Na przykład Windowsa panowie z MS`a dłubią dłuuuugo i dalej im nie wychodzi :P

Będę pisał dalej. Ogólne wrażenie na 8/10.


P.S. Flashowanie bez problemu. Po pierwszym uruchomieniu 3 restarty w celu optymalizacji.

Czekam na następne...


[EDIT]


Jak zmienić folder docelowy dla przeglądania zdjęć pod flotouch ? (nieaktualne)
W alubimie wystarczy ustawić docelowy folder jako ulubiony ;]

I czy ktoś ma jeszcze problem z odpalaniem przeglądarki z menu ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 12:53:05 wysłana przez Kendzik »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 01, 2008, 11:28:46 »

Używam tego sofu od początku jak wyszedł i nie miałem takiej sytuacji jak opisujesz z ustawieniami w manu startowym.Jeżeli zrobisz HR i sytuacja się powtórzy to radzę wgrać ten ROM jeszcze raz zaznaczając dodatkowo formatowanie pamięci bo być może są tam jakieś śmieci z Plusa co gryzą sę z tym softem powodując takie problemy.Oczywiście są to moje hipotetyczne podejrzenia ponieważ ja mam moją Omnie bez softu brandowanego od urodzenia bez simlocka i mam o wiele mniej problemów niż wszyscy inni użytkownicy na tym forum z Omnią od naszych kochanych operatorów.
Pozdrawiam.
[/quote]

Zrobiłem HR i wróciło do normy tzn. opcji Settings która powoduje uruchomienie Panelu Sterowania działa. Wydaje mi się że jakiś program z tych które instalowałem mi tak namieszał, bo miałem tak dwa razy. Trzeci raz wgrywałem programy które miałem wcześniej i zostały mi jeszcze dwa do wgrania Esmertec Jbed - Java i Advenced_Configuration_Tool. Jak je zainstaluję później to zobaczę czy znów nie będę miał ten problem.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 01, 2008, 13:18:29 »
wlasnie wgralem nowey rom z maila i troche mnie irytuje brak PL.. moze ktos wie gdzie sciagne rom +manila PL za info dzieki

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 01, 2008, 13:26:41 »
wlasnie wgralem nowey rom z maila i troche mnie irytuje brak PL.. moze ktos wie gdzie sciagne rom +manila PL za info dzieki
Chyba źle szukałeś ale proszę oto tłumaczenie.

*

Offline virtua

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atv Polska
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 01, 2008, 14:34:47 »
forester jesteś wieeeelki!

dziękuję za ten skin... myślę, że nie będę jedyną wdzięczną osobą z tego forum - Omnia dostała nowe życie ;-)
Nadal HTC HD2 ;-)

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 01, 2008, 17:09:09 »
nie chodzi m i o tlumaczenie nakladki lecz caly ROM a tego nie ma

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 01, 2008, 18:58:44 »
nie chodzi m i o tlumaczenie nakladki lecz caly ROM a tego nie ma
Kolego nie chcę być złośliwy ale Romu Pl z wbudowaną manilką nie ma póki co i raczej nie będzie.
Napisałeś czarno na białym cyt. " moze ktos wie gdzie sciagne rom +manila PL za info dzieki"
Spolszczyć chcesz angielski Rom?Nie ma takiej możliwości.Jak nie rozumiesz anglika to po co wgrywałeś angielski Rom?
Twoje zachowanie jest trochę nie na miejscu mając pretensje, że nie o to prosiłeś najpierw napisz dokładnie o co ci chodzi a zresztą ludzie tutaj na forum nie są na usługi i posyłki jak można odczuć po twojej wypowiedzi.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 19:14:01 wysłana przez forester »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 01, 2008, 19:07:44 »
nie przeszkadza mi anglik a o rom pl chyba mozna sie spytac... pozatym mam inny problem nie moge zmieniac theme wywala blad o braku uprawnien przy kopiowaniu

*

forester

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 01, 2008, 19:29:11 »
nie przeszkadza mi anglik a o rom pl chyba mozna sie spytac... pozatym mam inny problem nie moge zmieniac theme wywala blad o braku uprawnien przy kopiowaniu
Przepraszam ale co ty robisz jak zmieniasz temat?
Do zmiany tematu służy M2D Customizer wbudowany w ROM a pliki tematów muszą być spakowane .zip itylko takie dodajesz w M2DCustomizerku i zatwierdzasz!

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 01, 2008, 19:43:26 »
Ano widzisz a mi spakowane zipem nie chce dodawać wyskakuje błąd. Wsumie chodzi mi o jeden temat extreme z tym zegarkiem wyskakuje komunikat "unable to find htchomesetings.xml or a hh_* file in the selected archive.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 19:52:10 wysłana przez Elmak »