MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie

  • 327 Odpowiedzi
  • 91878 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcelid

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 Leonek
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 07, 2008, 14:14:05 »
Witam,
podoba mi sie manila ;), tak jak i dużo innych rzeczy ale jeśli chodzi o moją Omnie to manila jest ok :).
Jest tylko jeden bajer ... moja Omnia była już dwa razy w serwisie i wolałbym instalując nowego rooma nie utracić gwarancji (jakiś pechowy egzemplarz).
Wiem, a właściwie czytałem, że można sobie posadzić nakładeczkę manila i we wcześniejszych postach już ktoś się o to pytał ale ...
czytając cały temat jakoś nie znalazłem linka do takowej nakładki PL ?? Przegapiłem coś ??
Prodszę podpowiedzcie czy konieczne jest zmiana romu ?? Czy wystarczy nakładeczka ?? Jeśli tak to ... może link ;) ????
MArceliD

*

Offline ravek71

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900DXHK1/M2D04
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 07, 2008, 14:46:23 »
Witam,
podoba mi sie manila ;), tak jak i dużo innych rzeczy ale jeśli chodzi o moją Omnie to manila jest ok :).
Jest tylko jeden bajer ... moja Omnia była już dwa razy w serwisie i wolałbym instalując nowego rooma nie utracić gwarancji (jakiś pechowy egzemplarz).
Wiem, a właściwie czytałem, że można sobie posadzić nakładeczkę manila i we wcześniejszych postach już ktoś się o to pytał ale ...
czytając cały temat jakoś nie znalazłem linka do takowej nakładki PL ?? Przegapiłem coś ??
Prodszę podpowiedzcie czy konieczne jest zmiana romu ?? Czy wystarczy nakładeczka ?? Jeśli tak to ... może link ;) ????

Mozna dac nakladke ale czy to ma sens? Tylko zmiana ROMU daje efekty typu dluzej dzialajaca bateria wiecej wolnej pamieci. Dajac nakldke tylko zapchasz swoja omnie. Po zmianie romu gdyby cos sie stalo z telefonem zawsze jest opcja wgrania oryginalnego romu o ile usterka telefonu pozwoli ;) ryzyk fizyk ale to co zrobil ROM MANILI z moim telefonem to po prostu rewelacja. Szybciej dzialajcy telefon, wiecej wolnej pamieci, bateria zamiast jednego dnia trzyma mi 4 dni, lepszy zasieg wifi, szybszy GPS. Do tego poprawilem glosnosc w telefonie i jestem zadowolony z tego co wyprodukowal Samsung

*

Offline marcelid

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 Leonek
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 07, 2008, 15:10:10 »
... no tak "ryzyk fizyk" ale po pobawieniu sie nakładką będę w pełni świadom czy chcę ryzykować :) !! a póki co w temacie to tylko screeny, narzekania i sposoby rozwiązania problemów :) ... a ja po prostu chciałbym ZOBACZYĆ :)
MArceliD

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 07, 2008, 17:39:31 »
Mam prośbę :)
Zainstalowałem sobie:
M2D04 zrobioną na DXHK1
Znalazłem jakąś łatkę polonizującą, ale za chiny nie wiem jak ją zainstalować. Bo nic się nie rozpakowuje. A nie wiem gdzie to podmienić.
Znalazłem też fajne skiny i też nie wiem jak je podmienić by działały.
Może to dlatego, że wszystko po angielsku a wtedy zawsze musze 2 razy myśleć i można coś przeoczyć.

Z góry dziękuję za pomoc:)

*

Offline cRet

  • *
  • 81
  • Omnia 8GB HTC HD2
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 07, 2008, 20:02:26 »
Czy zmiany są odwracalne ??

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 07, 2008, 20:16:13 »
Czy zmiany są odwracalne ??

Oczywiście - HR i system jak nówka ;)
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 07, 2008, 21:51:26 »
Mam prośbę :)
Zainstalowałem sobie:
M2D04 zrobioną na DXHK1
Znalazłem jakąś łatkę polonizującą, ale za chiny nie wiem jak ją zainstalować. Bo nic się nie rozpakowuje. A nie wiem gdzie to podmienić.
Znalazłem też fajne skiny i też nie wiem jak je podmienić by działały.
Może to dlatego, że wszystko po angielsku a wtedy zawsze musze 2 razy myśleć i można coś przeoczyć.

Z góry dziękuję za pomoc:)

Łatkę polonizującą ale co? Rom, Manile czy coś jeszcze innego?
Skiny ale do czego? Manili?

Pisz konkretniej, jeśli chodzi Ci o zmianę skinów Manili to było już na forum. Paczkę spakowaną *.zip wrzucasz obojętnie gdzie do pamięci telefonu, wchodzisz w ustwienia Manili, zakładka Theme opcja Add wskazujesz katalog z Twoim skinem, jak zostanie dodany to zaznaczasz go i naciskasz Apply Theme, czekasz chwile na restart Manili i gotowe.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 07, 2008, 23:12:12 »
Wgrałem sobie to cudeńko i wszystko ok, jedyne co mnie martwi to że GPS gate nie znajduje żadnego portu, i nie widzi wewnętrznego gps. Czy ktoś miał ten problem?  Dodam że Automapa 5.1 chodzi bez problemów ale TomTom już nie.
Pozdr

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 08, 2008, 10:34:30 »
Witajcie.
Wgrałem sobie M2D04, jest, świetny ale.... no właśnie nie bez wad. Używam dość często kalendarza (synchronizując z Outlookiem) ale na zakładce HOME wyświetla mi TYLKO jeden najbliższy termin. Wcześniej na Todayu widziałem, wszystkie nadchodzące terminy w danym dniu. Czy można to jakoś ustawić?
Pozdrawiam

*

Offline ravek71

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900DXHK1/M2D04
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 08, 2008, 14:00:27 »
Odpowiedz na Twoje pytanie:
Cytuj
REQUESTS I doubt I will do any of these things (I try to give a reason as to why)

- Add option to have more than 1 upcoming appointment on the home screen
Reason I have no idea how to do this, and I don't use the calendar on my device so I always end up hiding even the 1 appointment on the home screen.

źródło: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427392

Tworca Manili2D Customizer ;p  uznal ze niepotrzebne i nie wie jak to zrobic.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 09, 2008, 08:25:48 »
tak sie zastanawialem , czy nie dalo by sie zrobic programu  , ktory raz dziennie zmienialby skorki. czlowiek sie nie moze zdecydowac , ktora wybrac - takie sa ladne. i mialby problem z glowy , bo codziennie byla by inna.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 11:49:48 wysłana przez voytekvoytek »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 09, 2008, 12:56:32 »
Ale znowu tu: http://www.modaco.com/content/diamond-diamond-modaco-com/270650/show-appointments-in-touchflo/ gość w poscie 12 napisał:
Cytuj
Mine is currently showing an "All Day" event and an appointment for tomorrow.
ROM is 1.37.405.1 WWE 06/10/08
Więc chyba jakoś można

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 09, 2008, 14:12:15 »
Jest już najnowsza wersja ROM-u z zaimplmentowanym M2D i pozostałymi wtyczkami. http://translate.google.com/translate?u=http://www.pdaviet.net/showthread.php%3Ft%3D40635&hl=en&ie=UTF-8&sl=vi&tl=en
Samsung Omnia 16 GB
MIO P560

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 09, 2008, 18:30:21 »
jaro_lodz możesz wyjaśnić o co chodzi z tym romem czy to jest najnowsza wersja manili czy czegoś innego bo u mnie krucho z angielskim z góry dziękuje.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 09, 2008, 19:06:16 »
Mam prośbę :)
Zainstalowałem sobie:
M2D04 zrobioną na DXHK1
Znalazłem jakąś łatkę polonizującą, ale za chiny nie wiem jak ją zainstalować. Bo nic się nie rozpakowuje. A nie wiem gdzie to podmienić.
Znalazłem też fajne skiny i też nie wiem jak je podmienić by działały.
Może to dlatego, że wszystko po angielsku a wtedy zawsze musze 2 razy myśleć i można coś przeoczyć.

Z góry dziękuję za pomoc:)

Łatkę polonizującą ale co? Rom, Manile czy coś jeszcze innego?
Skiny ale do czego? Manili?

Pisz konkretniej, jeśli chodzi Ci o zmianę skinów Manili to było już na forum. Paczkę spakowaną *.zip wrzucasz obojętnie gdzie do pamięci telefonu, wchodzisz w ustwienia Manili, zakładka Theme opcja Add wskazujesz katalog z Twoim skinem, jak zostanie dodany to zaznaczasz go i naciskasz Apply Theme, czekasz chwile na restart Manili i gotowe.

Oczywiscie chodzi o Manillę.
Choć przyznam że spolszczenie romu by też się przydało :)
Ten co znalazłem nie mogę wgrac, bo nie ma takiej funkcji. Czy to siegdzieś w system wrzuca? Ale gdzie

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 09, 2008, 19:31:36 »
jaro_lodz możesz wyjaśnić o co chodzi z tym romem czy to jest najnowsza wersja manili czy czegoś innego bo u mnie krucho z angielskim z góry dziękuje.
To jest najnowsza wersja ROM-u. Już ją testowałem. Naprawdę chodzi super, zauważyłem (poza tym inni użytkownicy też), że internet działa szybciej, gps bardzo szybko łapie fixa. Twórca romu wgrał też ciekawe aplikacje np. HTC Task Managera. Niestety jest jedna wada, dla mnie zbyt poważna. Po nagraniu filmu kamerką, przy jego odtwarzaniu zamiast nagranego dźwięku słychać trzaski.
Samsung Omnia 16 GB
MIO P560

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 09, 2008, 22:21:02 »
Ludzie kochani spolszczenie działa ze starej wersji chyba z dwie wersje do tylu i nic nie trzeba kombinować jest w formacie cab zgrywa się ja do pamięci fona i uruchamia to nie aż takie trudne :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 22:44:25 wysłana przez Elmak »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 09, 2008, 22:50:21 »
próbowałem i nic nie wchodziło. Chyba ze mialem cos zwalone :D

p.s.
łatka spolszcza tylko manille czy tez system wm 6.1?

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 10, 2008, 19:47:22 »
Na 99% tylko manile i to jeszcze nie wszystko, powiedzcie mi czy na tej najnowszej wersji macie problem z gps??

*

Offline ravek71

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900DXHK1/M2D04
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 10, 2008, 20:25:54 »
Na 99% tylko manile i to jeszcze nie wszystko, powiedzcie mi czy na tej najnowszej wersji macie problem z gps??
Chodzi wszystko pieknie ;]

*

Offline Phazi

  • 18
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 10, 2008, 20:27:01 »
Ja wiem, że może ten post niewiele wnosi, ale ROM M2D04 ze skinem Diamonda to jest to! :ok:

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 10, 2008, 20:30:07 »
szkoda ze samej Manilli (potem ja spolszczyc) nie mozna wgrać na polski rom

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 10, 2008, 23:44:57 »
Ja manile wgrywałem na polski rom za pierwszym razem :) potem tylko nowsze wersje wgrywam a i właśnie powiedźcie mi mam gps ustawiony automatycznie czy może ustawić reczanie znacie konfig rzecznego ustawienia bo coś mi sygnału nie chce łapać.

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 11, 2008, 08:24:54 »
To podziel się wiedzą:)
Jak na najnowszy polski rom SAHJ3 wgrać najnowsza manillę 2d? Potem łatkę polonizującą.
Bo nie wiem czy się da :)

*

Offline donadriano

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC UNIVERSAL, MDA COMPACT, PSP 3.52-M33 (fat) SGHi900 (8GB) OMNIA
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:13:27 »
Witam, mam problem z romem i900dxhk2/pvr06 nie mogę się połączyć z internetem!?!?
Siec plus wszystko ustawiam tak jak zawsze ale aplikacje nawet nie próbują się łączyć.
Jakieś pomysły?

W ogóle ktoś ma ten rom?

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 11, 2008, 16:04:29 »
Witam, mam problem z romem i900dxhk2/pvr06 nie mogę się połączyć z internetem!?!?
Siec plus wszystko ustawiam tak jak zawsze ale aplikacje nawet nie próbują się łączyć.
Jakieś pomysły?

W ogóle ktoś ma ten rom?

Kolego, tego romu uzywam dokladnie od dwoch dni. Bardzo szybki Rom, AM za pierwszym razem po 30 sek fixa zlapala, pozniej po 10 sek lapie. TT nie sprawdzony bo nie wiem skad zassac GPSGate`a, a wiadomo ze bez tego TT ma problem w naszych omniach. Telefon przez cala noc sie ladowal wiec dopiero sprawdzam baterie. Ekran Today jest teraz ladny niebieski z domieszka czarngo. Zaimplementowany Task Manager, slaby edytor rejestru (bo mi TouchPad w nim nie dziala). Prosze pytac dalej bo nic innego na szybko nie przychodzi mi do glowy. Pozdrawiam

PS. Zapomialem dodac ze rom jest po angielsku, natomiast mozna XT9 zmienic sobie na polski dowolnym edytorem rejestru, ale taka informacje pisalem juz gdzies (teraz nie pamietam) a nie mam duzo postow :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 16:09:49 wysłana przez Solencjusz »

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 11, 2008, 23:18:59 »
Witam, mam problem z romem i900dxhk2/pvr06 nie mogę się połączyć z internetem!?!?
Siec plus wszystko ustawiam tak jak zawsze ale aplikacje nawet nie próbują się łączyć.
Jakieś pomysły?

W ogóle ktoś ma ten rom?

ja mam :)
a w zasadzie :( bo u mnie net tez nie dziala.
jedynie pogode bez prolemu aktualizuje na wifi ,
czyli jednak moze sciagac.

faktem jest ze rom jest szybki i lekki (nawet IE nie ma :)))
gps w automapie zlapal sygnal na fotelu w samochodzie po 30sek.
no ale poki co trzeba bedzie sie z nim pozegnac bo nie widze rozwiazania
jak wymusic polaczenie z internetem jesli brakuje opcji do wyboru.


Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 12, 2008, 07:59:43 »
Panowie.....moze to jest kwestia jakis ustawien PLUS`a, bo u mnie na simie Ery smiga az milo. Aktualizowalem pogode, fixa, bylem nawet na forum, wlasnie przez gprs. Wifi rowniez bez problemu. Nie wiem czemu tak. Moze dlatego ze nie robilem przed flashem HR? Na razie chyba najlepszy rom jaki mialem. Pozdrawiam

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:47:36 »
Panowie.....moze to jest kwestia jakis ustawien PLUS`a, bo u mnie na simie Ery smiga az milo. Aktualizowalem pogode, fixa, bylem nawet na forum, wlasnie przez gprs. Wifi rowniez bez problemu. Nie wiem czemu tak. Moze dlatego ze nie robilem przed flashem HR? Na razie chyba najlepszy rom jaki mialem. Pozdrawiam
Ja jestem w Orange, mam telefon bez sim locka i tez nie mogę przeglądać stron. Według mnie to wina Opery. W ustawieniach nie można nawet wybrać profilu internetu.
Samsung Omnia 16 GB
MIO P560

*

Offline donadriano

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC UNIVERSAL, MDA COMPACT, PSP 3.52-M33 (fat) SGHi900 (8GB) OMNIA
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 12, 2008, 15:23:40 »
Panowie.....moze to jest kwestia jakis ustawien PLUS`a, bo u mnie na simie Ery smiga az milo. Aktualizowalem pogode, fixa, bylem nawet na forum, wlasnie przez gprs. Wifi rowniez bez problemu. Nie wiem czemu tak. Moze dlatego ze nie robilem przed flashem HR? Na razie chyba najlepszy rom jaki mialem. Pozdrawiam

Wywaliłem tego roma bo połączenie netem to dla mnie podstawa. Fakt że rom jest szybki w miare bez większych błędów. Nie pomagało nawet ustawienie zdalne ze strony PLUSA. W końcu jak już mi się udało połączyć z EDGE to korzystała z niego tylko OPERA i pogoda. Google maps i inne aplikacje nie łączą się z netem!!! Wydaje mi się że wystarczyło by coś tam pozmieniać w rejestrze, bo wygląda mi na to że nie można dodać nowego połączenia. Ale na tym się nie znam, więc zmieniłem rom na manila.