znikające kontakty...

  • 4 Odpowiedzi
  • 6824 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

znikające kontakty...
« dnia: Listopad 10, 2011, 22:34:55 »
witam, jedynym poważnym problemem jaki mam ze swoim i780 jest problem z książką telefoniczną:

co jakiś czas okazuje się że wyszukiwanie jakiegoś konkretnego kontaktu przez wpisanie nazwy z klawiatury nie działa. tzn jakaś część wpisów nie wyszukuje się. natomiast po wejściu w książkę telefoniczną przez "contacts" okazuje się że wpis jest w książce telefonicznej i mogę zadzwonić pod wybrany numer.

jest na to jakaś rada? z tego co pamiętam to samo miałem na wm6 (teraz mam 6.1 eng).

pozdrawiam. Kamil

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: znikające kontakty...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2011, 12:54:01 »
naciskając zieloną słuchawkę lub wpisując od razu nazwę masz tylko wybraną listę kontaktów,
pełna jest tylko w kontaktach.
podręczna lista daje zazwyczaj osoby z którymi miałeś kontakt (dzwoniłeś, lub odebrałeś połączenie)
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

Odp: znikające kontakty...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2011, 13:32:36 »
nie wiem w takim razie wg jakiego klucza sa te ostatnie kontakty skoro da sie wyszukac do kominiarza do ktorego dzwonilem 3 lata temu a nie da sie do kolegi z pracy z ktorym rozmawialem wczoraj ;)

wyszukuje w ten sam sposob od 7 lat stycznosci z wm na starych spv, htc, toshibach i dopiero na samsungach (i600 i i780) zaczelo znikac... musi byc jakas inna przyczyna. dodam ze dosc dlugo mam tą samą książkę telefoniczną przerzucaną pomiędzy kolejnymi modelami telefonów PIMBackup-em, może tu jest przyczyna?

pozdrawiam. Kamil

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: znikające kontakty...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2011, 16:31:27 »
raczej to nie jest przyczyną, ale jaka jest - nie mam pojęcia. tak już jest. zdążyłem się przyzwyczaić, że jeśli po wpisaniu kontaktu ręcznie się nie wyświetla, to dopiero wchodzę w kontakty i znajduje.
Zauważyłem też, że często nie pojawiają się kontakty jeśli jest dużo o podobnym początku (np. mam 7 Jarków, to pokaże mi tylko 4-ech z nich)
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: znikające kontakty...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2012, 12:25:21 »
w ACT musisz zaznaczyć pokazywanie kontaktów z karty sim.
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw