Rozmówca przestaje mnie słyszeć

  • 3 Odpowiedzi
  • 652 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adiksw

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780
Rozmówca przestaje mnie słyszeć
« dnia: Sierpień 14, 2010, 10:33:24 »
Mam problem już od dłuższego czasu, ale jakoś zawsze to olewałem, tzn zapominałem zasięgnąć rady ;p Mam i780 i przerobiłem już sporo romów WM6.5, a także miałem oryginalnego PDXIB1 z upgradera Samsunga. Mój problem jest następujący: rozmawiam sobie przez telefon spokojnie, aż tu nagle, niewiedząc czemu, niespodziewanie staje się tragedia, rozmówca przestaje mnie słyszeć ;p Ja jego słyszę bez problemu a on mnie nie. Zazwyczaj pomaga kliknięcie przyciskiem uśpienia (czasami kilkakrotne) i wtedy już mnie słychać. Tak dzieje się podczas chyba każdej rozmowy telefonicznej trwającej troszkę dłużej niż kilkanaście sekund ;p Może jest to związane z przechodzeniem telefonu w tryb uśpienia skoro pomaga ten przycisk uśpienia. No ale nie zawsze pomaga. Nie wiecie co mogę zrobić? Dodam że mam inne PDA (PDXIB1) i PHONE (PDXHL2). Jak używałem upgradera od Samsunga to PHONE mi się nie wgrało, nie wiem czemu. Może to jest przyczyna, ze są różne?

*

Offline rajman

  • **
  • 133
Odp: Rozmówca przestaje mnie słyszeć
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2010, 11:14:28 »
musisz sprobowac wgrac fabryczny rom, i wtedy sprawdzic czy sytuacja sie powtarza.

przez mirage pdxib1 nie idze ?

jesli na oficjalnym romi tez bedzie problem to moze to byc wina sprzetu. wiec najlatwiej wykluczyc wine oprogramowania wgrywajac oryginalny niebrandowany soft.
i780 win 6.1 @ 96dpi -> Xperia NEO V

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."

*

Offline adiksw

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780
Odp: Rozmówca przestaje mnie słyszeć
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:00:04 »
No wgrałem tego oficjalnego od Samsunga przez upgradera ale było to samo. Tylko że był ten problem że PHONE się nie wgrał. Rozumiem że tu można by użyć mirage, ale tego nie robiłem bo przecież rom od Samsunga jest zaszyty w jednym pliku EXE, szukałem teraz czy można z niego jakoś wydobyć rom ale nie udało mi się znaleźć.

No ale możliwe że to jest przez to że różne wersje PDA i PHONE?

*

Offline rajman

  • **
  • 133
Odp: Rozmówca przestaje mnie słyszeć
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:53:38 »
mozliwe, bo jesli nie updatnales phone a tam siedza jakies sterowniki od dzwieku to bedzie sie dzialo to samo.

jesli oficjalny upgrader nie poszedl sproboj przez mirage wgrac cbhe1 i zobaczyc co bedzie. jesli wszystko bedzie ok to potem wgraj sobie czysty pdxib1 juz przez updater samsunga, powinno wtedy pojsc i pda i phone.
i780 win 6.1 @ 96dpi -> Xperia NEO V

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."