i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką

  • 4 Odpowiedzi
  • 921 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gorbas

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką
« dnia: Sierpień 18, 2008, 08:17:40 »
Witam,

Mam zestaw i780 navi z Orange, a w nim samsungową słuchawkę BT. I za nic nie mogę jej skomunikować z telefonem. Niby się widzą, niby łączność jest ale niczego w słuchawce nie słychać - połączenia telefoniczne słychać tylko w telefonie, tak samo komunikaty z AM. Miał ktoś podobne problemy?

*

Offline rzuf69

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2008, 12:07:59 »
Co prawda nie korzystam z tej zalaczonej sluchawki tylko z Jabry 5020 poniewaz potrzebuje miec na jednym zestawie 2 urzadzenia rownoczesnie ale u mnie BT dziala ok. Komentarze z Automapy leca tylko na glosniku zewnetrznym ale juz polaczenia na sluchawce. Sprawdz czy masz w ustawieniach bluetooth w zestawie sluchawkowym zaznaczona opcje: zestaw glosnomowiacy.

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2008, 16:13:02 »
Witam,

Mam zestaw i780 navi z Orange, a w nim samsungową słuchawkę BT. I za nic nie mogę jej skomunikować z telefonem. Niby się widzą, niby łączność jest ale niczego w słuchawce nie słychać - połączenia telefoniczne słychać tylko w telefonie, tak samo komunikaty z AM. Miał ktoś podobne problemy?

I780 widzi WEP300 jako "Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący" nie zaś jako "Bezprzewodowa słuchawka BT".
Sparuj telefon ze słuchawką, wykonaj jakieś połączenie i podczas połączenia kliknij przełącz na "Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący". Raz tak zrobiłem i potem już było OK

*

Offline latonio

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: B7350 Omnia Pro 4, Lark FB 35.8, Nokia Lumia 920
Odp: i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2008, 18:58:34 »
Za pierwszym razem miałem problem, gdyż oczywiście podgłosiłem tylko w słuchawce. Atrzeba było zrobić to także w telefonie. Ale prawdę mówiąc wróciłem do swojej starej dobrej Jabry, bo ta Samsunga jest trchę za cicha.

*

Offline Gorbas

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: i780 Problem z komunikacją po BT ze słuchawką
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2008, 05:23:30 »
Ok, dzieki za wskazowki. Chwilowo jestem poza domem i nie mam przy sobie sluchawki. Ale jak wroce to powalcze i napisze czy sie udalo problem rozwiazac.